SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP: w „Alarmie!” o reprywatyzacji same zweryfikowane fakty, które mogą u niektórych wywoływać dyskomfort

Telewizja Polska w odpowiedzi na zarzuty wobec reportażu w „Alarmie!” o reprywatyzacji, z którą powiązano mieszkania kupione przez Monię Olejnik, Edwarda Miszczaka i Jarosława Gugałę, podkreśliła, że w materiale pokazano tylko zweryfikowane fakty. - Rolą telewizji publicznej, jak i mediów i dziennikarzy w ogóle jest prezentowanie faktów, nawet takich, które mogą wywoływać dyskomfort u części osób, których dotyczą - dodał nadawca. Pozwanie nadawcy za ten materiał zapowiedziała również modelka Anja Rubik.

Dołącz do dyskusji: TVP: w „Alarmie!” o reprywatyzacji same zweryfikowane fakty, które mogą u niektórych wywoływać dyskomfort

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mm
Nie o prawo tu chodzi, tylko o zwykłą przyzwoitość. Nabywali mieszkania w wyczyszczonych kamienicach, skąd najpierw usunięto niewygodnych lokatorów... Wszystko zgodnie z prawem - tak samo jak cała warszawska "reprywatyzacja" - tam też na wszystko była decyzja urzędnika magistratu...
A co do tego, że "nie wiedzieli" to po prostu wolne żarty - takie tuzy dziennikarstwa nie wiedziały co się dzieje na mieście???

Ty tak na poważnie.? jak kupuję samochód to sprawdzam VIN i czy sprzedawca jest właścicielem, a nie to czy w samochodzie byli przemycani emigranci, czy przypadkiem wcześniejszy właściciel nie bił żony czy też dlaczego Niemiec płakał jak sprzedawał. Gdy kupuję mieszkanie sprawdzam księgi wieczyste i czy nie ma obciążeń hipotecznych. Jak rozumiem ty przed dokonaniem każdego zakupu prowadzisz gruntowne śledztwo. W sumie to masz duże pole do popisu, lombardy, ciucharnie, komisy. Gratuluję hobby.
18 9
odpowiedź
User
córka Jolanty Brzeskiej podsumowała TVP
"Kolejne hieny i kolejne bzdury. Pan Gugała owszem, kupił mieszkanie na Nabielaka. Mieszkanie znajduje się piętro wyżej nad mieszkaniem, które zajmowała mama. Pan Gugała kupił to mieszkanie od Państwa Rawskich, którzy znacznie wcześniej wykupili je. Po co szukać sensacji i pisać bzdury?" – Facebook - córka Jolanty Brzeskiej.
19 10
odpowiedź
User
wlad
Postąpiono z nimi tak jak oni postępowali z innymi. Monika olejnik narzeka na standardy dziennikarstwa ? ONA narzeka ?????
13 13
odpowiedź
User
Normalny
Ci dziennikarze wiedzą doskonale co było 50 lat przed jak będzie 50 lat po, więc litości być nie może.
10 9
odpowiedź
User
zf
Zabolało "gwiazdeczki" co?
13 12
odpowiedź
<