SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Będzie kontynuacja filmu Sekielskich o pedofilii w Kościele. "Możemy udzielić telewizjom bezpłatnej licencji"

Film dokumentalny o pedofilii w Kościele autorstwa Tomasza i Marka Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” w ciągu 5,5 godzin od udostępnienia na YouTubie zanotował ponad 1 mln wyświetleń, a do poniedziałkowego wieczoru miał ich ponad 11 mln. Jego autorzy zapowiedzieli, że powstanie kontynuacja, które pokaże kolejne historie molestowania przez duchownych. Zadeklarowali też, że licencję do produkcji mogą udostępnić bezpłatnie ogólnopolskim telewizjom.

Dołącz do dyskusji: Będzie kontynuacja filmu Sekielskich o pedofilii w Kościele. "Możemy udzielić telewizjom bezpłatnej licencji"

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Szary Polak
A ja osobiście uważam, że twórcy powinni byli zmonetyzować film na youtube, a wszystkie pieniądze przekazać na ofiary pedofilii albo organizacje, które ofiarom pomagają.
13 9
odpowiedź
User
mar
Ludzie, którzy bronią czegoś, co jest nie do obrony, niech pukną się w głowę i to bardzo mocno! To nie jest żaden atak na Kościół - Kościół atakowali ci, którzy gwałcili bezbronne dzieci.
Panie Tomaszu, to ważny film, dziękuję za niego. Dość z obłudą i zmową milczenia.
27 8
odpowiedź
User
TKM
Problem pedofilii w Kościele katolickim jest bardzo ważny i należy go rozwiązać. Nie zmienia to jednak faktu, że film Sekielskiego czy film Smarzowskiego wpisuje się w kampanię polityczną. Obydwa filmy pojawiają się tuż przez wyborami. Pozwala to wysnuć tezę, że zostały zrobione na zamówienie i mają realizować określony cel polityczny czyli opozycji. Czy cel zostanie osiągnięty? Ludzie przejrzeli te grę, dlatego odpowiedź brzmi: NIE!!!
13 35
odpowiedź
User
Jag
Kościół katolicki nie ma prawa moralnego mówić Polakom jak maja żyć. Udział pedofili wśród księży jest dużo wyższy niż w innych zawodach. Ja ma nadzieje, ze KK przynajmniej oczyści się z przestępców. Na brak pazerności nie liczę. W końcu za kasę nawet mordowali począwszy od wypraw krzyżowych. Niestety kościół papieża Franciszka nie ma w Polsce uznania, bo jest wbrew interesom polskiego kleru.
Sorry ale to bzdura. Udział pedofilów wśród księży jest wielokrotnie niższy niż w innych zawodach, np nauczyciele.
12 24
odpowiedź
User
korektor
"W filmie widać to na wysokości 33-35. minuty" - na wysokości?! Serio?
8 1
odpowiedź
<