SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Będzie kontynuacja filmu Sekielskich o pedofilii w Kościele. "Możemy udzielić telewizjom bezpłatnej licencji"

Film dokumentalny o pedofilii w Kościele autorstwa Tomasza i Marka Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” w ciągu 5,5 godzin od udostępnienia na YouTubie zanotował ponad 1 mln wyświetleń, a do poniedziałkowego wieczoru miał ich ponad 11 mln. Jego autorzy zapowiedzieli, że powstanie kontynuacja, które pokaże kolejne historie molestowania przez duchownych. Zadeklarowali też, że licencję do produkcji mogą udostępnić bezpłatnie ogólnopolskim telewizjom.

Dołącz do dyskusji: Będzie kontynuacja filmu Sekielskich o pedofilii w Kościele. "Możemy udzielić telewizjom bezpłatnej licencji"

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gonzalez
Taaa, oczywiście nie przypadkowo premiera filmu ma miejsce kilkanaście dni przed wyborami i nie przypadkowo premiera następnego będzie chwilę przed wyborami jesiennymi. Takie zupełnie przypadkowe podgrzewanie emocji w kotle politycznym


A kiedy wg ciebie kretynie jest odpowiedni moment? Czy gdyby ciebie to spotkało lub kogoś z twojej rodziny to tez byś czekał jak będzie po wyborach? A może debilu pytasz bo to nie twoja sprawa? Bo ciebie to durniu nie dotyczy? Na tym właśnie polega dramat tych dzieci i raj dla tych zboczeńców, że one nie miały wsparcia wśród dorosłych. Może jednak baranie obejrzyj ten film i wtedy zastanów się nad tym co piszesz.
26 8
odpowiedź
User
Gonzalez
Kościół katolicki nie ma prawa moralnego mówić Polakom jak maja żyć. Udział pedofili wśród księży jest dużo wyższy niż w innych zawodach. Ja ma nadzieje, ze KK przynajmniej oczyści się z przestępców. Na brak pazerności nie liczę. W końcu za kasę nawet mordowali począwszy od wypraw krzyżowych. Niestety kościół papieża Franciszka nie ma w Polsce uznania, bo jest wbrew interesom polskiego kleru.
Sorry ale to bzdura. Udział pedofilów wśród księży jest wielokrotnie niższy niż w innych zawodach, np nauczyciele.


A masz na te swoje brednie jakieś dowody, badania? Czy szkoły ukrywają nauczycieli pedofilów? Czy szkoły przenoszą pedofilów do innych szkół? Nie widzisz różnicy? Jeśli nie widzisz to się nie wypowiadaj.
24 11
odpowiedź
User
Gość54321
Szkoda, mógłby jakieś małe opłaty za licencje brać.
4 5
odpowiedź
User
Paweł Kurkowski Gdynia
Film ukazuje słabość ludzką i jednocześnie wrażliwość. Powinno oddzielić się złe cechy od tych dobrych. Kolejne części filmu o pedofilii w kościele pokazują, że jest potrzeba dialogu. To nie może być temat tabu, w przeciwnym razie zaszkodzić to może samemu kościołowi.

Pozdrawiam, Paweł Kurkowski Gdynia
6 4
odpowiedź
User
Siostra Halinka
Kiedy w końcu Naczelna Rada Adwokacka odpowie za adwokatów pedofilów, którzy dzięki kruczkom prawnym nie mieli zaszczytu trafić za kraty?
11 11
odpowiedź
<