SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Branża i publicyści o nominacji Lisa na naczelnego „Wprost”

Objęcie przez Tomasza Lisa stanowiska redaktora naczelnego tygodnika „Wprost” (AWR „Wprost”) specjalnie dla Wirtualnemedia.pl komentują przedstawiciele wydawców, publicyści oraz eksperci rynku prasowego.

Dołącz do dyskusji: Branża i publicyści o nominacji Lisa na naczelnego „Wprost”

71 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Amelie2
Różne "fakty" i inni bardzo "wyraziści" naczelni pism szukających sensacji trochę się obawiają Lisa w ich (tak im się wydaje) kurniku. Po raz pierwszy z ich wypowiedzi dowiedziałem się że Lis jest lewicujący?, a Wprost pod poprzednimi naczelnymi był obiektywny. Z pewnością zamiast Newsweek'a będę teraz kupować WPROST.
8 8
odpowiedź
User
Andrzej
Tomasz Lis jest dobrym dziennikarzem! Jednym z niewielu, których na TV Polonia da się oglądać.
Pozdrawiam
8 8
odpowiedź
User
precz
Lis - ikona antydziennikarstwa! Kondolencje dla redakcji Wprost i wiernych czytelników. Kwaśniewski z Tuskiem piją szampana.
8 8
odpowiedź
User
ress
Ciekawe opinie. Wyjątek Warzecha - przydługa, nieporadna nowomowa, pozbawiona treści. Co to jest redaktorze "potencjalnie nowy rynek"? Ej ten "Fakt" i jego eksperci!
Za pół roku żadna z jego wróżb się nie sprawdzi. "Wprost" to mocna marka, silnie tkwiąca w świadomości dużej części społeczeństwa, pamiętającego ten tytuł z lat 90. Podobnie jak "Przekrój" potrzebowałaby wizjonera i kilku mocnych numerów, żeby wrócić na swoją pozycję, po okresie rzeźbienia w ekskrementach przez Janeckiego. Powodzenia.
8 8
odpowiedź
User
Aramis
Nie jestem prawicowy, raczej odwrotnie, ale Lis to dno moralne i tylko z tego powodu nie zamierzam czytać więcej Wprost.
8 8
odpowiedź
<