SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Sroczyński poprowadzi „Świat się chwieje” w TOK FM. Rusza wiosenna ramówka

Grzegorz Sroczyński, reporter „Gazety Wyborczej”, poprowadzi własną audycję w wiosennej ramówce Radia TOK FM (Grupa Radiowa Agory). Będzie też nowy „Magazyn Radia TOK FM”, którego gospodarzami zostali Karolina Głowacka i Przemysław Iwańczyk. W ramówce zabraknie natomiast programu Wojciecha Krzyżaniaka.

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Sroczyński poprowadzi „Świat się chwieje” w TOK FM. Rusza wiosenna ramówka

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Teter
Wystarczy mi osoba prowadzącego oraz nazwa "Świat się chwieje" i już wiem, o czym będzie ta nowa audycja. Nie muszę jej słuchać, bo i tak wiem, że dowiem się z niej, że za Kaczyńskiego jest źle, a za Tuska było cud-miód i olaboga kiedy on wróci, olaboga - zjednoczona opozycja. No mam rację, czy nie?


Może na tym polega twój problem, że bez czytania czy słuchania wiesz o czym będzie audycja i masz o niej wyrobioną opinię.
23 12
odpowiedź
User
PS
Uwielbiam Tok FM. Ale do cholerci: co to jest z tymi weekendami? Ramówka budowana w sposób losowy? Początek audycji 11:40, potem o 12:00 dwie inne i znów o 12:40?
Ok, tylko jesli losowano pory to czy przypadkiem o 12:40 nie bedzie części pierwszej, a o 11:40 drugiej?
11 10
odpowiedź
User
@teter
Nie wiem, czy na tym polega jego problem i czy na czymkolwiek, wiem natomiast, że ciągle pod większością newsów można znaleźć wpisy typu:
"nie oglądam, nie słucham pisoskiej propagandy ani w radio ani w tv. Nadają tam same brednie na najniższym poziomie, których nikt nie chce słuchać, kłamią i bredzą"
NIe oglądam, nie słucham,ale wiem.
Inna sprawa, że profil stacji, nazwiska gości, prowadzącego mogą nam powiedzieć mnóstwo. I mówią w każdą stron ę. I dobrze to i b.źle.
Poziom audycji kultura rozmowy, jakość analiz może być różna,od najgorszej po niezłą,dobrą, ale cel i teza, przesłanie, które jest esencją audycji, początkiem i końcem, sednem i sensem...wiadomo. Ale zawsze można się bardzo pomylić.
8 8
odpowiedź
User
Marta
Super! Panie Grzegorzu uwielbiam Pana!
11 8
odpowiedź
User
As
Grzegorz Sroczyński to świetny dziennikarz. Wyróżnia się na tle innych z reguły marnych lewicowych publicystów.
9 9
odpowiedź
<