Dołącz do dyskusji: TVP1 i TVP2 w końcu trafiły do serwisu Canal+ Online

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Tomekk
TVP nie oglądam same błoto. Canal plus strzelił w stope.

Nic nie strzelił w stopę.
To teraz tak dla przypomnienia.
Mistrzostwa Europy 2020 przeniesione na 2021 mecz Polska - Słowacja ( 1:2) Oglądałem mecze na streamingu tvp. A że oni zamiast normalnie emitować tak jak w tv to emitują planszę "TRWA PRZERWA W TRANSMISJI" Gdy miało być studio w przerwie mieli taką dużą awarię że wszyscy widzowie oglądający mecz tam gdzie ja nie widzieli bramki dla Polski gdzie strzelcem był Karol Linetty gol padł zaraz po przerwie w 46 minucie. A oni powrócili z transmisją dopiero w 54 minucie. Na canal+ nie spodziewam się takich rzeczy. więc nie opowiadaj takich rzeczy że C+ strzelił sobie w stopę. Ja na co dzień nie oglądam TVP. Ale na takie wydarzenia jak Mundial czy inne ważne wydarzenia sportowe dostęp do TVP jest niezbędny. Bo tym razem żadna prywatna telewizja nie wykupiła sublicencji do pokazywania Mundialu.