SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Nowoczesna proponuje likwidację Rady Mediów Narodowych. „Wszystko lepsze od obecnej RMN, atrapa”

Nowoczesna proponuje powołanie Obywatelskiej Rady Mediów w miejsce Rady Mediów Narodowych. Celem ma być „przywrócenia pluralizmu polskim mediom publicznym”. - Wszystko jest lepsze od obecnej Rady Mediów Narodowych, która jest atrapą, po prostu narzędziem rządzącego ugrupowania - mówi Wirtualnemedia.pl Jan Dworak, były przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Dołącz do dyskusji: Nowoczesna proponuje likwidację Rady Mediów Narodowych. „Wszystko lepsze od obecnej RMN, atrapa”

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jl
Od 30 lat słyszałem ,że dążymy do "polskiego BBC",niestety z roku na rok było coraz gorzej,obecnie doszliśmy do poziomu "Russia Today" -dlatego jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest powołanie Rady ds. likwidacji mediów publicznych.
15 10
odpowiedź
User
Gosc
Do likwidacji nie trzeba żadnej rady, wystarczy nie dawać pieniędzy i sami się zlikwidują, dystrybutorzy sygnału wyłączą go za niepłacenie, po prostu nie trzeba robić nic oprócz pilnowania, aby żadna złotówka nie zasilała pasożyta.
11 11
odpowiedź
User
dr Kidler
Niekonstytucyjny organ, jakim jest RMN, w demokratycznym państwie, które - miejmy nadzieję - wróci, musi zniknąć.
12 7
odpowiedź
User
Pan Adam
W październiku wyborcy zaproponują likwidację Nowoczesnej. I tyle.
14 10
odpowiedź
User
ek.
Nieuniknione jest sądzenie kilku osób za celowe i zorganizowane łamanie ustawy o mediach publicznych. Ekspertyzy medioznawców co do jednej dają materiał procesowy.
12 7
odpowiedź
<