SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Prezes ATM Grupy: możliwy powrót „Rancza”, nowy projekt fabularny dla TVN

TVP nadal nie podpisała z ATM Grupą umów na kontynuację „Ojca Mateusza” i „Dziewczyn ze Lwowa”, a z serialu „Małgośka” nadawca wycofał się po rozpoczęciu zdjęć. Spółka pracuje m.in. nad projektem fabularnym dla TVN i kinową kontynuacją „Watahy”. - Chcemy mieć ofertę dla wszystkich stacji - tłumaczy w wywiadzie dla Wirtualnemedia.pl Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy.

Dołącz do dyskusji: Prezes ATM Grupy: możliwy powrót „Rancza”, nowy projekt fabularny dla TVN

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
przytomny
Ktoś kto wie w jakim celu powstawał TVN ten nie ogląda tej stacji . Dziennikarz TVP w latach 1963–1982. W latach 1967–1983 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej[7][8]. Redaktor naczelny Redakcji Widowisk Publicystycznych i Form Dokumentalnych Studia-2 TVP w latach 1978–1982. Współtworzył takie programy telewizyjne jak: „Turniej Miast” czy „Studio 2”. W stanie wojennym zakończył współpracę z TVP[9]. W latach 1979–1984[potrzebny przypis] wykładał na Uniwersytecie Śląskim[8].
W lutym 1983 Jerzy Urban zaproponował gen. Czesławowi Kiszczakowi utworzenie w ramach MSW PRL specjalnego zespołu propagandowego, który miał prowadzić czarną propagandę antysolidarnościową i kampanię na rzecz poprawy wizerunku służb podległych MSW w społeczeństwie; do takiego zespołu rekomendował Mariusza Waltera[10]. W swoim liście do Kiszczaka określił Waltera jako „najzdolniejszego redaktora telewizyjnego w Polsce, organizatora i koncepcjonistę”[8], „członka PZPR”, ale „raczej profesjonalistę niż polityka”[9]. Koncepcja utworzenia zespołu została odrzucona przez MSW[11]. Według „Newsweeka” sam Mariusz Walter nawet nie wiedział o planach powstania tego organu.
W 1983 założył z Janem Wejchertem holding ITI (International Trading and Investment). Firma otrzymała koncesję od władz PRL na sprowadzanie sprzętu elektronicznego z zagranicy i dystrybucję filmów na kasetach video w Polsce. W 1997 stanął na czele telewizji TVN, której kierownictwo w 2001 przekazał synowi Piotrowi.
odpowiedź
User
Maria Fort
ATM poprzez poprzedni układ mogła wszystko. Teraz okaże się ile są warci w normalnej konkurencji rynkowej.
odpowiedź
User
Kamcio107
nie zgadza się,żeby nie było kontynuacji powiedz tak music być 2 sezon do cholery
odpowiedź