SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Maryja kończy 31 lat. Kaczyński: dziękujemy Stwórcy za o. Rydzyka

- Dziękujemy Panu Bogu za ten wielki dar, jakim dla milionów wiernych są Radio Maryja oraz inne wspaniałe przedsięwzięcia rozwijane po auspicjami czcigodnego ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i toruńskich ojców redemptorystów. Dziękujemy również Stwórcy za ten dar, przez który działa Opatrzność - za osobę czcigodnego ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka - napisał prezes PiS Jarosław Kaczyński z okazji 31-lecia działalności Radia Maryja.

Dołącz do dyskusji: Radio Maryja kończy 31 lat. Kaczyński: dziękujemy Stwórcy za o. Rydzyka

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DX+
Strzeżcie się fałszywych proroków i jednego z nich, wilka w owczej skórze, uwidoczniono powyżej.
10 1
odpowiedź
User
Pankracy
Dobrały się dwa ruskie agenty. Kaczyński pięknie wyglądał z czerwoną kokardą w Białymstoku w latach 80. A buk tak chcial, że Rydzyk miał swoje nadajniki za Uralem.


Na Uralu? A może na Kamczatce?
Sprawdź sobie kacapie zasięg radiowych nadajników UKF.
7 1
odpowiedź
User
miś społeczny
Biorąc pod uwagę nędzę stacji komercyjnych jak i publicznych - to niestety Radio M a r y j a jest jedynym radiem, które jakoś tam się wyróżnia choćby kontaktem ze słuchaczami. Na bezrybiu i rak ryba.
9 1
odpowiedź
<