SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Co dziesiąty polski konsument należy do społeczności LGBT+

Członkowie społeczności LGBT+ stanowią 10 proc. polskich konsumentów. Są zamożni, mają dużą siłę nabywczą i chętnie inwestują w siebie - wynika z badania firmy Nielsen.

Dołącz do dyskusji: Co dziesiąty polski konsument należy do społeczności LGBT+

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tez
Gdzie te 10% widać w wyborach? Partie lewicowe, czyli takie wspierające te środowiska, dostają po kilkaset tysięcy głosów. Gdyby środowiska LGBT stanowiły 10% to z samych ich głosów te partie miałyby conajmniej ponad 1 mln. głosów.

A pomyślałeś może że niekoniecznie każdy przedstawiciel LGBT+ identyfikuje się z ideologią lewicową?
24 25
odpowiedź
User
Szary Polak
Gdzie te 10% widać w wyborach? Partie lewicowe, czyli takie wspierające te środowiska, dostają po kilkaset tysięcy głosów. Gdyby środowiska LGBT stanowiły 10% to z samych ich głosów te partie miałyby conajmniej ponad 1 mln. głosów.
A kto powiedział, że geje czy lesbijki ,ają z automatu dłosować na „partie lewicowe”?
18 16
odpowiedź
User
Złą drogę obrałeś
Niestety większość z komentujących negatywnie firmę za badania cechuje brak własnej opinii i powielają opinie już wypowiedziane przez prawicowych słabeuszy. Co do badań nie ma co się bulwersować osoby LGBT mają większy potencjał w wielu dziedzinach życia. Mają inne cele życiowe oraz szybciej zarabiają kasę dzięki mobilności (osoby heteroseksualne posiadające dzieci rzadziej zmieniają miejsce zamieszkania w celu zmiany zatrudnienia, prowadza bardziej osiadły tryb życia i częściej korzystają z pomocy społecznej i programów np: 500 plus), wysokiemu wykształceniu są po prostu zamożniejszymi istotami. Co doskonale wykorzystują ludzie biznesu i kierują specjalne oferty do takich osób. Ne oszukujmy się, markowe ubrania, sprzęt usługi raczej dostępniejsze są dla osób LGBT i samotnych singli aniżeli do 5 osobowej rodziny. Nie mamy co się obrażać to w końcu nasze dorosłe dzieci LGBT lepiej żyją od nas i niejednokrotnie dzięki nim my zycjemy bo otrzymują nas na skromnych emeryturach. Państwo jako układ polityczno - społeczny na wszystkim kierunkach życia nas zawodzi okradając nas i wmawiając nam jak mamy żyć. Środowisko LGBT to nie kosmici tylko nasze dzieci, to może być twój brat lub siostra , kuzyn kuzynka, kolega, koleżanka, nie ma co na nich swój brud wylewać tylko godnie żyjmy obok siebie a zyskamy na tym wszyscy więcej.
. Nie podsycaj i nie hołduj środowiskom LGBTQ, bo zrobisz krzywdę sobie i swoim dzieciom. LGBTQ+ to upadek tego świata, załamanie obyczajowe. Ten kto przyzwala na tego typu rzeczy, przymyka oko na lewicowe bezczeszczenie świata szkodzi innym normalnym ludziom. Też piszę podobnie długie komentarze i w podobnym tonie, tyle, że moje mają charakter zdecydowanie bliższy prawicy, wartościom tradycyjnym. Jesteś mądrą osobą, ale trzymasz po złej stronie, trzymasz stronę ideowych barbarzyńców i tęczowego szaleństwa, radzę zawrócić z obranego kursu, tak będzie zdrowiej, uwierz mi, nie promuj tego świństwa albo pozostań neutralny. Nie staraj się pokazywać życia osób LGBTQ+ jako czegoś atrakcyjniejszego, bo widać to po twojej tendencji w tej wypowiedzi. Odpuść sobie, naprawdę nie tędy droga.
20 28
odpowiedź
User
juras
Moze w konflikcie tvp vs nilsen nie chodzi wcale o ogladalnosc tylko o ideologie? Konserwatywna tv vs promujaca ideologie lgbt nilsen ?
17 11
odpowiedź
User
Do zastanowienia
Sodoma i Gomora były bogatymi miastami ...
14 10
odpowiedź
<