SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Lis: nc+ to bezczelne złodziejstwo. nc+: zmieniła się tylko kolejność kanałów

Tomasz Lis z pozycji kibica sportowego ostro skrytykował działania platformy nc+ wobec klientów, określając je jako „pokaz hucpy, bezczelności, arogancji i tupetu”. nc+ uspokaja: abonenci n zachowują dostęp do kanałów sportowych, ale są one dostępne po innymi numerami na pilocie.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Lis: nc+ to bezczelne złodziejstwo. nc+: zmieniła się tylko kolejność kanałów

43 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nc-
lis ma racje jutro Dortmund - Malaga na c+ sport
31 9
odpowiedź
User
Zirytowany
Od samego początku istnienia Cyfry arogancja i bucowatość tej stacji była bezkarna.Miałem ją od 1997 r. i abonament zaczynałem od 38 zł a po dwóch latach skończyłem na 73 zł. Co chwile podnosili opłatę nic wzamian pozytywnego nie dawali /chyba że 5 filmów nadawanych w róznych porach dnia powtarzanych w ciągu miesiąca 15 razy/.W ślady Cyfry drugi złodziej jest Polsat do którego przeszedłem,po skończeniu dwuletniego obowiązkowego abonamentu wykupiłem dekoder i co? zaczeli blokować kanały wyświetlając idiotyczne informacje / abonament był przelewany stałą opłata przez bank /.Ma racje Lis i dupkami są Ci krytykujący Go. Pazerstwo żabiaży nie ma granic,szantażem próbują straszyć kientów.Ja w każdym razie nie ulegnę, jak nie zmieni nc+ podejścia do klienta to przeżyję nie oglądanie meczy.Dotychczas wystarczało mi oglądanie "N" , jestem kibicem, ale mój świat się nie zawali, jest tyle innych dla zdrowia psychicznego i fizycznego do zrobienia.Brak solidarnej reakcji na takie poczynania utwierdza tych zgniłków w takim traktowaniu klienta.Solidarne wypowiedzenie umowy spewnościa zmusiło by ich do poważnego traktowania klienta.
46 8
odpowiedź
User
jarr
Jak to cieszy polską naturę obywatela że inni też mają problem , zwłaszcza ci sławni... :)
Poważnie, to pierwsza chyba taka opinia z ust osobowości telewizyjnych. Gratuluję odwagi Panie Tomku.
31 13
odpowiedź
<