SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter
Z ostatniej chwili

„Tygodnik Powszechny”, „Więź” i „Znak” odpowiadają na zarzuty Episkopatu ws. akcji „Przekażmy sobie znak pokoju”

Redaktorzy naczelni wspierających kampanię społeczną „Przekażmy sobie znak pokoju” pism „Tygodnik Powszechny”, „Więź” i „Znak” w odpowiedzi na krytykujące ją oświadczenie Prezydium Konferencji Episkopatu Polski podkreślili, że akcja dotyczy jedynie relacji międzyludzkich, a nie postulatów politycznych, prawnych ani doktrynalnych. Docenili też Episkopat za wyrażenie konieczności szacunku dla homoseksualistów.

Dołącz do dyskusji: „Tygodnik Powszechny”, „Więź” i „Znak” odpowiadają na zarzuty Episkopatu ws. akcji „Przekażmy sobie znak pokoju”

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ziut
Przepraszam, ale kogo jeszcze obchodzą oświadczenia tych tłustych chłopczyków, zamkniętych w luksusowych pałacach i kompletnie oderwanych od życia.
odpowiedź
User
lssrs
Spokojnie, w XIII wieku kościół za grzech uważał używanie widelca podczas jedzenia. Z takim traktowaniem ludzkości i średniowiecznymi dogmatami za około 100 lat nie powinien już istnieć - przeczekajmy tą histerię.

PS. Szkoda, że episkopat nie wspomina, jak ogromnym procederem wśród księży jest homoseksualizm. Ale wiadomo od dawna, że ukryci homoseksualiści ze znaczną agresją piętnują zjawisko homoseksualizmu.
odpowiedź
User
jac
Przepraszam, ale kogo jeszcze obchodzą oświadczenia tych tłustych chłopczyków, zamkniętych w luksusowych pałacach i kompletnie oderwanych od życia.

i tak oto Ziut przekazał gejowski znak pojkoju
odpowiedź
<