Książę Harry i Meghan Markle będą mieli podcast na Spotify

Platforma streamingowa audio Spotify podpisała umowę na wyłączność z byłą parą książęcą Sussex. W ramach współpracy do serwisu trafi autorski podcast Harry'ego i Meghan Markle.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

Książę Harry i księżna Meghan będą prowadzili na Spotify własny podcast - pierwszy odcinek traf na platformę w okresie świąteczno-noworocznym. Emisja kolejnych w przyszłym roku.

Ponadto z ramienia własnej firmy producenckiej Archewell Audio zaangażują się w produkcję innych audycji, które trafią tylko na Spotify.

Spotify zdradza, że Harry i Meghan będą przeprowadzać rozmowy z "niesamowitymi ludźmi", by poznać "różne perspektywy" - zapowiada Spotify. Celem audycji będzie "budowanie społeczności przez wspólne doświadczenie, narrację i wartości".

 

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ksiaze-harry-i-megan-oglosili-nowa-polityke-medialna-nigdy-wiecej-wspolpracy-z-tabloidami ##

Książę Harry i Meghan Markle współpracują także z Netfliksem

Książę Harry i Meghan Markle w tym roku ogłosili wyjście z rodziny królewskiej. Argumentowali to chęcią zyskania prywatności i częściowej przeprowadzi do Ameryki Północnej. Obecnie para mieszka w USA. W tym roku para podpisała umowę na współpracę z Netfliksem. Umowa, której wartość nie została ujawniona, obejmuje szerokie spektrum programów - filmy dokumentalne, fabularyzowane dokumenty, seriale, programy dla dzieci, a także pisanie scenariuszy.

W ostatnich tygodniach o brytyjskiej rodzinie królewskiej znowu zrobiło się głośno za sprawą nowego sezonu "The Crown" na Netfliksie. Jednym z głównych wątków fabuły były losy księżnej Diany na dworze królewskim, jej zaburzenia odżywiania i burzliwe małżeństwo z księciem Karolem.

W trzecim kwartale 2020 r. muzyczny serwis Spotify zanotował wzrost przychodów o 14 proc., spółka wykazała też kwartalną stratę w wysokości 118 mln euro. Obecnie z aplikacji korzysta na całym świecie 320 mln użytkowników.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

TVP spłaca zaległości wobec ZAiKS. Wciąż brak kilku milionów

TVP spłaca zaległości wobec ZAiKS. Wciąż brak kilku milionów

Tylu pracowników zwolniła Agora. Najwięcej z "Gazety Wyborczej"

Tylu pracowników zwolniła Agora. Najwięcej z "Gazety Wyborczej"

Znów zmienia się właściciel TVN. KRRiT nie dostała żadnej korespondencji

Znów zmienia się właściciel TVN. KRRiT nie dostała żadnej korespondencji

Duża zmiana w reklamach na Facebooku i Instagramie. "Ukłon w stronę marketerów"

Duża zmiana w reklamach na Facebooku i Instagramie. "Ukłon w stronę marketerów"

"Skok na głęboką wodę" zadebiutował w TVN. Mamy dane widowni

"Skok na głęboką wodę" zadebiutował w TVN. Mamy dane widowni

Znany dziennikarz sportowy promuje humanitaryzm Arabii Saudyjskiej

Znany dziennikarz sportowy promuje humanitaryzm Arabii Saudyjskiej