Lato z Vivą w namiocie

Viva ponowanie na wakacje opuszcza studio

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Aby tradycji stało się zadość, również w tym roku telewizja muzyczna Viva wraz z rozpoczęciem wakacji opuści studio. Tego lata jednak stworzyła rozrywkową przystań, do której mogą zjeżdżać ludzie z całej Polski. Część plaży w Międzyzdrojach zostanie całkowicie opanowana przez Vivę. Pojawi się tam wielki namiot, w którym odbywać się będą niepowtarzalne imprezy do białego rana, koncerty dla fanów przeróżnych brzmień i stylów - m.in. Tede, WWO, Mezo, Grammatik, Peja, Poziom-X.

- Jeśli myślicie, że ekipa VIVY zaszyje się na całe dwa miesiące tylko w jednym miejscu na północnym zachodzie naszego kraju, to się grubo mylicie. Przez pierwsze dwa tygodnie lipca spotkacie ją tam na pewno, ale potem już ruszy w Polskę na duże letnie imprezy. Wszędzie tam gdzie może zdarzyć się coś ciekawego, na pewno spotkacie Małgośkę, Emilię albo Daro - informuje VIVA.

Pierwszą mega atrakcją będzie występ króla Dance Hallu - Seana Paulla 29 czerwca w Sopocie.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale