Talenciaki wracają do Lidla, reklamy bez Lewandowskich

W poniedziałek 2 września rusza tegoroczna, trzecia edycja akcji “Szkoły Pełne Talentów” sieci sklepów Lidl Polska. W tej edycji, mogą brać udział szkoły podstawowe, ogólnokształcące, branżowe oraz techniczne. W reklamach ją promujących nie ma już jednak Anny i Roberta Lewandowskich.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Talenciaki wracają do Lidla, reklamy bez Lewandowskich

Od 19 sierpnia trwa rejestracja dla szkół do trzeciej edycji inicjatywy „Szkoły Pełne Talentów”, w ramach której Lidl Polska wspiera polskie dzieci i młodzież poprzez wyposażenie placówek, w których się uczą. Dotychczas w każdej z edycji wzięło udział ponad 10 400 szkół, w sumie do szkół trafiło ponad 60 tys. nagród o łącznej wartości ponad 35 mln zł. 

Tegoroczna edycja jest 3. edycją akcji „Szkoły Pełne Talentów”. Lidl Polska chce mieć realny wpływ na polepszenie warunków, w których uczą się i rozwijają, dlatego po raz kolejny przygotowała atrakcyjne nagrody i sprzęty. W tej edycji, mogą brać udział szkoły podstawowe, ogólnokształcące, branżowe oraz techniczne. Rejestracja dla placówek oświatowych potrwa do 17 listopada. 

- W programie Szkoły Pełne Talentów bierzemy udział od samego początku i czekamy na kolejne edycje. Dzięki uczestnictwu w akcji zdobyliśmy wiele ciekawych sprzętów, które urozmaicają lekcje matematyki, biologii czy WF-u, a także zapewniają dzieciakom rozrywkę w trakcie przerw. Jednymi z nagród, które sprawiły im ogromną frajdę są piłkarzyki i modele serca, które są pięknie i porządnie wykonane - mówi Agata Kucharska-Paczko, wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie.

- Szkoły Pełne Talentów to projekt, który przynosi korzyści całej społeczności szkolnej. Dzięki zaangażowaniu się w akcję zyskaliśmy dodatkowe wyposażenie, które pomaga dzieciom w  rozwijaniu ich talentów. Nie chodzi tu jednak tylko o nagrody - to inicjatywa, która również łączy, integruje i zachęca do współpracy – komentuje Sylwia Wróblewska, wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu.

W ubiegłorocznych edycjach akcję reklamowali Anna i Robert Lewandowscy. W tym roku nie ma ich w reklamach. Biuro prasowe Lidla nie odpowiedziało nam, czy pojawią się jeszcze w kampanii tegorocznej akcji zbierania Talenciaków. 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"