Lista Trójki po raz pierwszy w historii z Australii

W piątek 9 marca 'Listę przebojów Trójki' usłyszymy prosto z Australii.

łk
łk
Udostępnij artykuł:

„Od godziny 9 do godziny 12 Trójka przeniesie swoje studio do Sydney” – mówi Katarzyna Adamiak, PR Trójki. Jest to związane z wyjazdem wypoczynkowym prezentera listy Marka Niedźwieckiego. Audycja będzie realizowana przez łącza satelitarne, a wszystko to może się wydarzyć dzięki współpracy Biura Współpracy z Zagranicą Polskiego Radia i australijskiego publicznego radia SBS. Wieczorne pasmo „Listy” ze Szklarskiej Poręby poprowadzi natomiast Piotr Baron.

Relacje Marka Niedźwieckiego z podróży można przeczytać na stronie www.polskieradio.pl/trojka.„Lista przebojów Trójki” pojawiła się na antenie Programie 3 w 1982 roku.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?