511 tys. widzów nowego programu „Razem odNowa” w TVN

Nowy program „Razem odNowa” oglądało w TVN średnio 511 tys. widzów - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

MK
MK
Udostępnij artykuł:
511 tys. widzów nowego programu „Razem odNowa” w TVN
„Razem odNowa”; fot. TVN

Premierowe odcinki „Razem odNowa” w TVN oglądać można było w środy o godz. 21.35, w okresie od 3 stycznia do 21 lutego 2024 roku. 

Średnia widownia produkcji wyniosła 511 tys. osób. Przełożyło się to na 4,93 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 7,10 proc. w grupie 16-49 i 6,11 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Największą widownię zgromadził drugi odcinek, który śledziło 579 tys. widzów.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/serial-klara-player-premiera-gdzie-ogladac,7169433985308289a ##

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z odcinków programu śledziło 1,33 mln osób w grupie 4+.

grafika

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/malgorzata-rozenek-majdan-pokonaj-mnie-jesli-potrafisz-kiedy-premiera-emisja,7169435515684993a ##

Prowadzące w ramach projektu odwiedzają bohaterów programu w ich domach, diagnozują problemy i wraz z pomocą zaprzyjaźnionych ekspertów, tworzą plan naprawczy związku. Przez osiem tygodni są blisko uczestników, z zaangażowaniem wspierają ich, zagrzewają do walki, podpowiadają rozwiązania. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata.

Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek. Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej ceremonii finałowej.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/masterchef-nastolatki-tvn-kiedy-premiera-kto-sie-pojawi-wideo,7169435286947969a ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Świąteczna piosenka Radia 357 z  teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Świąteczna piosenka Radia 357 z teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

Disney+ rozszerza w Europie zasięg planu z reklamami

Disney+ rozszerza w Europie zasięg planu z reklamami