Nowa ramówka radiowej Trójki

Od stycznia radiowa Trójka wprowadza nową ramówkę - wracają reportaże, pojawi się też Wojciech Cejrowski.

kk-Rzeczpospolita
kk-Rzeczpospolita
Udostępnij artykuł:

- To dalszy ciąg ewolucji programowej w Trójce. Odchodzimy od sposobu myślenia o radiu bliskiego stacjom komercyjnym - mówi dla "Rzeczpospolitej" dyrektor Trójki, Krzysztof Skowroński.

Od stycznia poranne wydanie ‘Zapraszamy do Trójki’ prowadzić będą: w poniedziałki Dariusz Rosiak, od wtorku do czwartku Marcin Łukawski, a w piątki Wojciech Mann.

Piotr Baron, który do tej pory prowadził poranny program, od stycznia od 9 rano przywita słuchaczy w autorskim paśmie 'Tu Baron'.

W Trójce pojawi się też autorski przegląd prasy zagranicznej (o godz. 8.50), który opracuje Adam Piśko (przechodzi z Radia Kraków). Oprócz tego Piśko będzie przygotowywał dla słuchaczy przegląd prasy krajowej (godz. 6.50 i 7.50).

Michał Karnowski tylko od poniedziałku do czwartki będzie gospodarzem ‘Salonu politycznego’. W piątki rozmowy z zaproszonymi gośćmi poprowadzi Krzysztof Skowroński, szef Trójki.

W piątki między godz. 11 a 12 pojawi się nowa audycja Piotr Metza ‘Rock&Roll Historia Powszechna’ (audycja bazująca na archiwalnych materiałach BBC) a w sobotnie przedpołudnia „Audycja podzwrotnikowa”, którą poprowadzi Wojciech Cejrowski.

W niedzielę do Wojciecha Manna i Grzegorza Wassowskiego - prowadzących ‘Tanie granie’  - dołączy Marek Niedźwiecki, który pojawi się w nowym bloku audycji pt. ‘Mocna Trójka’.

Reportaż w "Trójce" pojawi się w popołudniowej audycji „Zapraszamy do Trójki” o godz. 18.15. 

Gratką dla miłośników Programu III mają być nowe odcinki kultowego słuchowiska "Z pamiętnika młodej lekarki". Emitowane będą co tydzień w piątkowe ranki, nadal będzie je pisać Ewa Szumańska, odtwórczyni niezapomnianej roli tytułowej. Jana Kaczmarka w roli pacjenta zastąpi Stanisław Szelc z kabaretu Elita.

Na antenę powraca także rozrywka - nie "Powtórka z Rozrywki", ale "Akademia Rozrywki".

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Drożeje Allegro Smart! Ale nie dla kupujących

Drożeje Allegro Smart! Ale nie dla kupujących

Start Kanału Zero TV i portalu Zero.pl przesunięte. Stanowski obwinia TVN Media

Start Kanału Zero TV i portalu Zero.pl przesunięte. Stanowski obwinia TVN Media

Gwiazda mediów Agory przechodzi do Kanału Zero. "Nie chcę firmować linii 'Wyborczej'"

Gwiazda mediów Agory przechodzi do Kanału Zero. "Nie chcę firmować linii 'Wyborczej'"

Influencerzy i youtuberzy zatrzymani przez CBŚP. Afera z nielegalnymi loteriami

Influencerzy i youtuberzy zatrzymani przez CBŚP. Afera z nielegalnymi loteriami

Mały samochód elektryczny – idealny wybór do miasta?
Materiał reklamowy

Mały samochód elektryczny – idealny wybór do miasta?

Polska z zakazem reklam aptek. Komisja Europejska wszczyna procedurę

Polska z zakazem reklam aptek. Komisja Europejska wszczyna procedurę