Majówka z premierami w HGTV: kolejny sezon „Musisz to mieć” i nowy program „Kupujemy winnicę”

We wtorek 1 maja br. na antenie HGTV premierę będzie miał trzeci sezon „Musisz to mieć”. Stacja rozpocznie także emisję nowego programu „Kupujemy winnicę”.

łb
łb
Udostępnij artykuł:
Majówka z premierami w HGTV: kolejny sezon „Musisz to mieć” i nowy program „Kupujemy winnicę”

W odcinku specjalnym „Domów z potencjałem” Chip i Joanna Gaines stworzą na swojej farmie rodzinny ogród, aby stworzyć wymarzoną przestrzeń dla swoich dzieci. HGTV pokaże „Domy z potencjałem: Rodzinny ogród Chipa i Joanny” we wtorek 1 maja o godz. 11.30.

Tego samego dnia o 12.30 stacja rozpocznie emisję nowego programu „Kupujemy winnicę”, w którym para z Kalifornii porzuca dotychczasowe życie, żeby kupić winnicę i spełnić swoje marzenie. W wyborze najpiękniejszej i dobrze zorganizowanej winnicy pomoże im agent nieruchomości.

W premierowych odcinkach „Musisz to mieć 3” powrócą prowadzący Karol Paciorek i Magda Tacik, którzy testują produkty i gadżety dla domu. W tym sezonie widzowie zobaczą nowe wnętrzarskie i ogrodnicze gadżety. Premierę programu zaplanowano na 1 maja o godz. 20.30.

Poza tym na majówkę HGTV przygotowała dwudniowy maraton programów z inspiracjami i podpowiedziami o urządzaniu wnętrz. Maraton pod nazwą „Mały metraż, duże pomysły” startuje 1 maja o godz. 13.30. Widzowie obejrzą m.in. „Mały dom, duże możliwości”, „Międzynarodowi łowcy domów do remontu”, „Domy z potencjałem” czy „Dom na wodzie”.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium

Nadchodzi 4. seria "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni". Prime Video pokazało zwiastun

Nadchodzi 4. seria "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni". Prime Video pokazało zwiastun

Kolejne polskie projekty na shortlistach na Cannes Lions

Kolejne polskie projekty na shortlistach na Cannes Lions

Nie tylko fundacja Przemysława Wiplera. Tyle jego była agencja zarobiła od spółek szefa zondacrypto

Nie tylko fundacja Przemysława Wiplera. Tyle jego była agencja zarobiła od spółek szefa zondacrypto

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Radiowa Jedynka z nową stroną WWW. Odpowiada za nią były dyrektor online Eurozetu

Radiowa Jedynka z nową stroną WWW. Odpowiada za nią były dyrektor online Eurozetu