Małgorzata Maliborska-Prażmowska po 28 latach pracy w radiowej Trójce odeszła na emeryturę

Dziennikarka Małgorzata Maliborska-Prażmowska w czwartek pożegnała się ze słuchaczami radiowej Trójki. Ze stacją była związana od 1991 roku, teraz przechodzi na emeryturę.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

W radiowej Trójce Małgorzata Maliborska-Prażmowska przede wszystkim przygotowywała i przedstawiała serwisy informacyjne. W ub.r. została nagrodzona Złotym Mikrofonem Polskiego Radia.

Swój ostatni dyżur Maliborska-Prażmowska zakończyła w czwartek o godz. 19. Pożegnała się ze słuchaczami, dziękując im za uwagę. Natomiast jej za współpracę podziękowali w studiu dziennikarze Trójki, do mikrofonu wypowiedziały się Agnieszka Szydłowska i Ewa Lipowicz.

 

Według badania Radio Track od września do października br. Trójka miała 5,7 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 6,3 proc. rok wcześniej.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

#WM GLOBAL. Szybki przegląd newsów ze świata mediów i reklamy

#WM GLOBAL. Szybki przegląd newsów ze świata mediów i reklamy

W sporcie WP tuż nad Interią. Na czele Onet, Sport.pl z dużym spadkiem

W sporcie WP tuż nad Interią. Na czele Onet, Sport.pl z dużym spadkiem

Filmowy magazyn TVP Kultura wróci jesienią. Z nowym prowadzącym

Filmowy magazyn TVP Kultura wróci jesienią. Z nowym prowadzącym

Sweet.TV z pierwszym zyskiem w Polsce. Dwa razy więcej z subskrypcji i reklam

Sweet.TV z pierwszym zyskiem w Polsce. Dwa razy więcej z subskrypcji i reklam

"Fakty" z najdroższymi reklamami w TVN

"Fakty" z najdroższymi reklamami w TVN

Inea dalej pod kreską. Więcej z internetu i na odsetki dla właściciela

Inea dalej pod kreską. Więcej z internetu i na odsetki dla właściciela