Media Group będzie mediowo obsługiwać kampanie władz Warszawy

Dom mediowy Media Group wygrał przetarg Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy na planowanie i zakup mediów na potrzeby kampanii informacyjnych stolicy - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Zdobył zlecenie warte 2,91 mln zł.

bg
bg
Udostępnij artykuł:

Przetarg był podzielony na dwie części. Pierwsza dotyczyła planowania i zakupu mediów do kampanii informacyjnych w prasie. Wpłynęło w nim 5 ofert, wygrał Media Group (nazw pozostałych nie udało nam się ustalić).

Druga część obejmowała planowanie i zakup mediów dla działań informacyjnych w radiu. Tu wpłynęło 7 ofert, wygrał też Media Group.

Budżet dla kampanii w prasie wynosi 1,11 mln zł, a dla działań w radiu 1,8 mln zł. Łącznie - 2,91 mln zł.

Media Group będzie obsługiwać mediowo władze Warrszawy do końca listopada 2022 roku.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"