Ministerstwo Zdrowia szuka w konkursie agencji do kampanii nt. postaw prozdrowotnych

Resort zdrowia ogłosił konkurs na opracowanie kampanii informacyjno-edukacyjno-promocyjnej na temat postaw prozdrowotnych oraz na rzecz zwiększenia zgłaszalności społeczeństwa na badania. Nagrodą dla zwycięzcy jest 150 tys. zł.

gb
gb
Udostępnij artykuł:
Ministerstwo Zdrowia szuka w konkursie agencji do kampanii nt. postaw prozdrowotnych
PAP / Marcin Bielecki

Zaplanowana przez Ministerstwo Zdrowia kampania będzie realizowana w ramach Programu Wieloletniego na lata 2016-2024 „Narodowy Program Zwalczania Chorób Nowotworowych” Priorytetu I Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych pn. Promocja zdrowia i profilaktyka nowotworów.

Wybrana w konkursie agencja bądź osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie propozycji wybranych elementów kampanii oraz scenopisu spotu telewizyjnego i koncepcji kampanii online oraz koncepcji kampanii z influencerami.

Konkurs jest jednoetapowy - jego uczestnicy najpierw składają wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie, a następnie tych, którzy spełniają warunki konkursu resort zaprosi do składania prac konkursowych.

Przewidziano maksymalnie trzy nagrody dla najlepszych prac zgłoszonych do konkursu. W przypadku przyznania przez sąd konkursowy trzech nagród, nagrodą w konkursie jest 100 tysięcy złotych każda oraz 50 tysięcy złotych dla autora najwyżej ocenionej pracy.

W przypadku złożenia jednej pracy konkursowej, której została przyznana nagroda lub w przypadku przyznania przez sąd konkursowy dwóch nagród, nagrodą w konkursie jest 100 tysięcy złotych każda oraz 50 tysięcy złotych dla autora najwyżej ocenionej pracy.

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie można składać do 13 grudnia.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"