"Moc bałtyckiego wiatru w Twoim domu" w kampanii PGE

PGE Polska Grupa Energetyczna wystartowała z kampanią wizerunkową, pod hasłem "Moc bałtyckiego wiatru w Twoim domu". Przygotowała ją agencja Publicis.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

Kampania "Moc bałtyckiego wiatru w Twoim domu" to pierwsza akcja  wizerunkowa PGE od czasu opublikowania w październiku 2020 roku nowej Strategii Grupy, która przedstawia plan transformacji Grupy i drogę do neutralności klimatycznej do 2050 r.

Kampania reklamowa jest prowadzona w prasie, internecie oraz kanałach społecznościowych Grupy PGE w postaci 30 - sekundowego spotu, reklam bannerowych oraz reklam bannerowych z video.

Działania potrwają do 14 marca. 30 - sekundowy spot przedstawia projekty morskich farm wiatrowych Grupy PGE, jako źródła zielonej energii dające impuls do rozwoju polskiej gospodarki.

Reklamy bannerowe przekierowują bezpośrednio do specjalnie przygotowanej strony baltica.energy, na której można obejrzeć przygotowany spot.

W materiale PGE przedstawia potencjał energetyczny i gospodarczy budowy farm wiatrowych na Morzu Bałtyckim.

Za produkcję spotu i przygotowanie materiałów do kampanii odpowiedzialna była agencja Publicis.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Czołowe polskie i ukraińskie media publikują wspólny apel. Inicjatorem "Wyborcza"

Czołowe polskie i ukraińskie media publikują wspólny apel. Inicjatorem "Wyborcza"

Szybkie odejście z władz Burdy. Bez zgody ws. strategii

Szybkie odejście z władz Burdy. Bez zgody ws. strategii

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube
Materiał reklamowy

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą