"Must Be The Music" od trzech tygodni na antenie. Znamy widownię

Nieco ponad 900 tys. widzów śledzi w Polsacie drugą edycję programu "Must Be The Music" – wynika z danych Nielsena. Największą widownię – po trzech tygodniach na antenie – zgromadził ostatni odcinek show.

Kamila Meller
Kamila Meller
Udostępnij artykuł:
"Must Be The Music" od trzech tygodni na antenie. Znamy widownię
Jury programu "Must Be The Music"

Polsat 6 marca ruszył z emisją drugiego sezonu "Must Be The Music". Muzyczne show, podobnie jak ubiegłej wiosny, emitowane jest w piątkowe wieczory, choć tym razem o nowej porze – o 21:00.

Po trzech tygodniach na antenie program gromadzi przed telewizorami średnio 910 tys. widzów, co daje 9 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej i 10 proc. udziału w oglądalności wśród widzów w przedziale wiekowym 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, uwzględniających widownię poza domem, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Premiera drugiego sezonu muzycznego show przyciągnęła przed ekrany średnio 912 tys. widzów. Drugi odcinek obejrzało średnio 870 tys. odbiorców, a ostatni z dotychczasowych wydań programu zobaczyło — najwięcej jak do tej pory — średnio 950 tys. osób.

Polsat reaktywował "Must Be The Music" wiosną ubiegłego roku, po dziewięciu latach od emisji ostatniego sezonu. Młode muzyczne talenty oceniają: Natalia Szroeder, Sebastian Karpiel-Bułecka, Dawid Kwiatkowski i Miuosh, a program poprowadzą Maciej Rock, Patricia Kazadi i Adam Zdrójkowski.

Producentem wykonawczym produkcji jest firma Endemol Shine Polska, a uczestnicy walczą o nagrodę pieniężną w wysokości 250 tys. zł oraz możliwość wystąpienia na Polsat Hit Festiwal w Sopocie.

Emitowaną wiosną ubiegłego roku 12. edycję "Must Be The Music" oglądało średnio 879 tys. widzów, co dało Polsatowi udział w rynku na poziomie 7,74 proc. w grupie ogólnej, 8,31 proc. w grupie 16-49 i 8,04 proc. w 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Szefowa KRRiT krytykuje sprawdzanie legitymacji reporterów Republiki i wPolsce24

Szefowa KRRiT krytykuje sprawdzanie legitymacji reporterów Republiki i wPolsce24

Kacper Merk współpracuje z radiową Jedynką. Wysłali go na mundial

Kacper Merk współpracuje z radiową Jedynką. Wysłali go na mundial

Tak Republika apeluje o wpłaty. Kłeczek: jesteśmy na wojnie, jeżeli państwo się zdrzemną, wybuchnie bomba

Tak Republika apeluje o wpłaty. Kłeczek: jesteśmy na wojnie, jeżeli państwo się zdrzemną, wybuchnie bomba

Wielki powrót "Rancza". Dorota Stalińska i Katarzyna Maciąg dołączają do obsady

Wielki powrót "Rancza". Dorota Stalińska i Katarzyna Maciąg dołączają do obsady