Konferencja prasowa, „Kropka nad i” i msza hitami TVP Info, TVN24 i Polsat News

Największą widownię w tym roku w TVP Info zgromadziła konferencja prasowa. W TVN24 hitem była „Kropka nad i”, a w Polsat News - transmisja mszy świętej - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

mk
mk
Udostępnij artykuł:

Jak wynika z najnowszych danych Nielsen Audience Measurement - udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez One House - najchętniej oglądanym pojedynczym programem w TVP Info w okresie od 1 stycznia do 15 października 2020 roku była konferencja prasowa prezydenta Andrzeja Dudy z 6 maja, po debacie.

Średnia widownia relacji wyniosła 2,26 mln osób, co przełożyło się na 16,31 proc. udziału wśród wszystkich widzów, 8,46 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 9,64 proc. w grupie 16-59.

Drugie miejsce należało do nadanej tego samego dnia debaty prezydenckiej, w której wzięło udział 10 kandydatów ubiegających się prezydenturę. Relację na żywo z wystąpieniem w TVP Info śledziło 1,78 mln widzów (11,44 proc. udziału w 4+).

Oczko niżej znalazła się debata z 17 czerwca. Audycja miała 1,69 mln oglądających (12,28 proc. udziału).

Tuż za podium znalazł się „Teleexpress Extra” z 14 marca (1,69 mln widzów; 13,07 proc. udziału). „Teleexpress Extra” zdominował zestawienie najchętniej programów TVP Info. W top 15 do serwisu należało aż 9 pozycji.

grafika

Hitem „Kropka nad i”

Na antenie TVN24 w tym roku hitem była „Kropka nad i” z 28 czerwca. Wydanie specjalne audycji (nadanej tuż po ogłoszeniu wyników I tury wyborów prezydenckich) oglądało 1,70 mln widzów (13,06 proc. udziału w 4+). To historyczny rekord oglądalności magazynu Moniki Olejnik.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/wrzesien-2020-ogladalnosc-programy-informacyjne-wiadomosci-liderem,7170458589271681a ##

Drugie miejsce należało do „Czasu decyzji”. Relację na żywo ogłoszenia wyników I tury wyborów śledziło 1,62 mln widzów (12,28 proc. udziału).

Podium uzupełnia wydanie specjalne „Kropki nad i” z 12 lipca (audycja została nadana tuż po ogłoszeniu wyników II tury wyborów). Magazyn miał 1,61 mln oglądających (11,04 proc. udziału).

grafika

Hitem msza święta

W Polsat News w badanym okresie hitem była transmisja mszy świętej z 12 kwietnia. Relację oglądało 1,09 mln widzów (10,52 proc. udziału).

Msza w zestawieniu zajęła również miejsca 2-4, gdzie gromadziła odpowiednio 884 tys. widzów (5 kwietnia), 845 tys. (29 marca) i 838 tys. (19 kwietnia). Ogółem w top 15 do transmisji wszy świętych należało 7 pozycji.

grafika

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Fuzja Paramount i właściciela TVN wstrzymana. Niebawem kolejny sądny dzień

Fuzja Paramount i właściciela TVN wstrzymana. Niebawem kolejny sądny dzień

Allegro zaczęło skup akcji. Na początek 141 mln zł

Allegro zaczęło skup akcji. Na początek 141 mln zł

Poważne ostrzeżenie ws. przejęcia WBD przez Paramount. "Może zagrozić niezależności TVN"

Poważne ostrzeżenie ws. przejęcia WBD przez Paramount. "Może zagrozić niezależności TVN"

Zawiadomienie ws. informatora Kanału Zero dot. Szpitala Południowego trafiło do prokuratury

Zawiadomienie ws. informatora Kanału Zero dot. Szpitala Południowego trafiło do prokuratury

Sprzedajesz online i jeszcze nie słyszałeś o Von Halskim? Twoi konkurenci pewnie już tak
Materiał reklamowy

Sprzedajesz online i jeszcze nie słyszałeś o Von Halskim? Twoi konkurenci pewnie już tak

AliExpress ukarane za podróbki. Ma zapłacić pół miliarda euro

AliExpress ukarane za podróbki. Ma zapłacić pół miliarda euro