Nowa lista przebojów Jedynki

28 stycznia br. o godz. 11.05, rusza nowy magazyn muzyczny Jedynki pt. "Czarna owca - magazyn muzyczny/lista przebojów".

masz
masz
Udostępnij artykuł:

Gospodarzami programu będą: Sebastian Miłkowski oraz polskie gwiazdy sceny muzycznej - w każdym programie inna.

W pierwszym programie, 28 stycznia, Sebastianowi Miłkowskiemu towarzyszyć będzie Justyna Steczkowska.

"Czarna owca" będzie magazynem poświęconym muzyce popularnej, skonstruowanym w sposób prosty, czytelny i przejrzysty, skierowany przede wszystkim do masowego odbiorcy, ale również do widza bardziej wymagającego.

Magazyn będzie miał charakter informacyjny, jednocześnie będzie miejscem promowania wydarzeń muzycznych objętych patronatem Programu 1, oraz produkowanych lub współprodukowanych przez TVP.

Będzie miejscem obiektywnych recenzji wydawnictw muzycznych i koncertów przedstawianych przez grono opiniotwórczych recenzentów i krytyków rynku muzycznego.

Magazyn będzie również zawierał:

- wywiady z artystami polskimi i zagranicznymi promującymi swoje najnowsze wydawnictwa, trasy koncertowe, szczególne koncerty, czy wyjątkowe wydarzenia artystyczne,

- reportaże/felietony z ciekawych wydarzeń muzycznych, koncertów i festiwali cieszących się popularnością widowni polskiej i zagranicznej,

- relacje z planów zdjęciowych teledysków, prób do szczególnie ważnych artystycznych wydarzeń i filmów muzycznych z udziałem niekwestionowanych gwiazdy muzyki rozrywkowej,

W "Czarnej owcy" TVP1 będzie prezentować teledyski polskich i zagranicznych wykonawców, będziemy pokazywać gwiazdy prywatnie i w nietypowych dla nich sytuacjach.

Chcemy przypominać o najważniejszych rocznicach związanych z muzyką pop w nadchodzącym tygodniu (prezentacja także starszych nagrań na stałe obecnych w ogólnoświatowej encyklopedii muzyki rozrywkowej).Będziemy informować o najlepiej sprzedających się polskich i zagranicznych płytach w Polsce na podstawie notowania ZPAV. O wydarzeniach muzycznych, będących poza kręgiem zainteresowań gospodarza/gospodyni programu, będą rozmawiali goście audycji - znani dziennikarze muzyczni specjalizujący się w poszczególnych kategoriach muzyki, kreatorzy zdarzeń z różnych środowisk twórczych, animatorzy podobnych do omawianych działań artystycznych i sami twórcy - informuje tvp.

Pierwszy odcinek, 28 stycznia, w dużej mierze poświęcony będzie krajowemu finałowi Konkursu Eurowizji 2006.

masz
Autor artykułu:
masz
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"New York Times" pozywa administrację Trumpa

"New York Times" pozywa administrację Trumpa

PepsiCo wkracza do świata F1 z Mercedesem

PepsiCo wkracza do świata F1 z Mercedesem

Pięć państw bojkotuje Eurowizję. Powodem dopuszczenie Izraela

Pięć państw bojkotuje Eurowizję. Powodem dopuszczenie Izraela

Łukasz Miętus z Media Direction OMD do BYD Polska

Łukasz Miętus z Media Direction OMD do BYD Polska

DoubleVerify rozszerza integrację z Microsoft Advertising. Nowe pomiary i automatyzacja kampanii

DoubleVerify rozszerza integrację z Microsoft Advertising. Nowe pomiary i automatyzacja kampanii

SEC Newgate otwiera biuro na Węgrzech

SEC Newgate otwiera biuro na Węgrzech