„All Together Now” ma o 280 tys. widzów mniej niż „Supermodelka Plus Size”

Nowy muzyczny program „Śpiewajmy razem. All Together Now” gromadzi średnio 1,26 mln widzów, o 280 tys. osób mniej niż rok temu w niemal tym samym paśmie miała „Supermodelka Plus Size”. Polsat w czasie nadawania nowego formatu jest trzeci w rynku.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
„All Together Now” ma o 280 tys. widzów mniej niż „Supermodelka Plus Size”
fot. Endemol Shine Polska

Rozrywkowy program „Śpiewajmy razem. All Together Now” nadawany jest w Polsacie w środy o godz. 20.30, począwszy od 5 września br. Średnia oglądalność trzech odcinków nowego projektu wyniosła 1,26 mln widzów, co przełożyło się na 8,77 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 11,89 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 10,69 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/slad-ilu-widzow-ogladalo-debiut-serialu,7171227939510401a ##

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z poszczególnych odcinków obejrzało średnio 3,96 mln osób w grupie 4+ (w 16-49 było to 1,79 mln, a w 16-59 - 2,55 mln; dane udostępnione przez Codemedia).

Do tej pory największą popularnością cieszył się pierwszy odcinek produkcji. Przyciągnął on uwagę 1,45 mln osób.

grafika

W analogicznym okresie rok wcześniej Polsat niemal w tym samym paśmie pokazywał „Supermodelkę Plus Size”, którą po trzech odcinkach śledziło 1,54 mln osób przy udziałach wynoszących 10,77 proc. w 4+, 14,32 proc. w 16-49 oraz 12,67 proc. w 16-59. Oznacza to, że „All Together Now” obniża widownię stacji o 280 tys. osób.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/world-of-dance-lepiej-pozno-niz-wcale-ogladalnosc-debiut,7171229377828481a ##

Polsat w czasie emisji nowego formatu trzecie miejsce w rynku telewizyjnym wśród czterech głównych stacji. Pierwsza lokata należy do TVP2, która nadaje wtedy jednak popularne seriale „Na dobre i na złe” i „Na sygnale”, co daje jej 19,53 proc. udziału. Drugie miejsce zajmuje TVN (końcówka „Na Wspólnej”, „Milionerzy” i „Ameryka Express”; 11,16 proc.), a czwarte - TVP1 (gł. „Leśniczówka”, widowisko „Wielki test” i transmisje sportowe; 5,77 proc.).

Taka sama jest kolejność stacji wśród widzów w grupach 16-49 i 16-59.

grafika

Dwójka uczestników, która w każdym odcinku zdobędzie najwyższą liczbę punktów przechodzi do finałowego odcinka, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną.

Przewodniczącą 100-osobowego jury jest Ewa Farna, a w panelu jurorskim zasiadają m.in. Madox (wokalista pop i model), Nick Sinckler (wokalista), Anja Orthodox (wokalistka zespołu Closterkeller), Dariusz Kordek (aktor musicalowy, teatralny i filmowy), Krzysztof „Jary” Jaryczewski (muzyk rockowy), Saszan (wokalistka pop), Ewa Gil (wizażystka gwiazd), Michał Stawiński (wokalista zespołu NeuOberschlesien), Bartosz Zielony (producent muzyczny), Conrado Yanez (zwycięzca „Must be the Music 10”) i Ramona Rey (dyplomowana mezzosopranistka). Show prowadzi Igor Kwiatkowski.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/show-spiewajmy-razem-all-together-now-polsat-wojciech-krzyzaniak-jakub-kwiecinski-opinie,7171233748150401a ##

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Między marketingiem a odpowiedzialnością. Czy Sanah i Lech przekroczyli wizerunkową granicę?

Między marketingiem a odpowiedzialnością. Czy Sanah i Lech przekroczyli wizerunkową granicę?

Ponad 7 tys. reklam przy mundialu. TVP: nocne transmisje nie odstraszyły klientów

Ponad 7 tys. reklam przy mundialu. TVP: nocne transmisje nie odstraszyły klientów

"Miłego mordowania" to już za daleko? Komisja Etyki Reklamy uderza w reklamę TVN

"Miłego mordowania" to już za daleko? Komisja Etyki Reklamy uderza w reklamę TVN

Kolejni dziennikarze stracili dostęp do kont na X. Uwaga na podejrzany link

Kolejni dziennikarze stracili dostęp do kont na X. Uwaga na podejrzany link

Włoski styl na wyciągnięcie ręki - poznaj najlepsze marki męskich mokasynów w 2026!
Materiał reklamowy

Włoski styl na wyciągnięcie ręki - poznaj najlepsze marki męskich mokasynów w 2026!

TVP mogła emitować reklamy w przerwach na nawadnianie? KRRiT wyjaśnia

TVP mogła emitować reklamy w przerwach na nawadnianie? KRRiT wyjaśnia