Pięć nowości jesienią w TVN Style. W tym program Anny Nowak-Ibisz

W jesiennej ramówce znajdzie się w sumie pięć nowości, w tym wieczorny talk-show, nowy program Anny Nowak-Ibisz czy cykl o pracy położnych. Stacja postawi też na kontynuacje wielu programów.

PP
PP
Udostępnij artykuł:
Pięć nowości jesienią w TVN Style. W tym program Anny Nowak-Ibisz

Jesienną nowością będzie program „Dobry wieczór”. To wieczorny talk-show w którym w swobodniej atmosferze zostaną przedyskutowane aktualne tematy poruszające opinię publiczną. W studiu nie zabraknie gości – od osobowości ze świata show biznesu po profesjonalistów i ekspertów. Jedną z prowadzących będzie była prezenterka TVP Izabella Krzan (nazwisk reszty gospodarzy stacja nie ujawnia). Program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00. Premiera 30 września.

W nowym programie „Gwiazdy lumpeksów” stacja przyjrzy się pracy osób, które zawodowo zajmują się szukaniem perełek w second handach. Bohaterowie podzielą się garścią praktycznych rad. „Gwiazdy lumpeksów” zadebiutują w TVN Style w poniedziałek 30 września o godzinie 21.20.

Nowy program poprowadzi Anna Nowak-Ibisz. W każdym odcinku „Nieczystej gry” dwie dwuosobowe drużyny (rodzina, przyjaciele, pary) odwiedzają wyjątkowo zagracone czy zaniedbane mieszkanie, a ich zadaniem jest posprzątanie go na błysk. Do dyspozycji mają ten sam sprzęt i środki czystości, choć mogą też korzystać ze swoich domowych patentów. Ich pracę oceniać będzie Ania Nowak- Ibisz. „Nieczysta gra” emitowana będzie w niedziele o 18.00 począwszy od 8 września br.

Jesienią w TVN Style pojawi się również cykl reportaży Marzeny Figiel-Strzały, który przybliży widzom życie dzieci z różnych części świata. Bohaterami poszczególnych odcinków będą kilkulatkowie, których dzieciństwo jest zdeterminowane przez miejsce, w którym mieszkają. „Dzieci świata” pojawią się premierowo na antenie TVN Style w czwartek  3 października o godzinie 21.30.

TVN Style pokaże kulisy pracy położnych

W październikowe wieczory stacja zajrzy także do czterech polskich szpitali, aby przyjrzeć się pracy położnych. W programie „Sztuka rodzenia” podejrzymy pracę personelu medycznego, który wspiera rodzące na każdym etapie. Przyjrzymy się również emocjom bliskich, oczekujących na rodzące się dzieci. Pierwszy odcinek „Sztuki rodzenia” w poniedziałek, 7 października o godzinie 22.30.

Wśród kontynuacji w ofercie jesiennej TVN Style znajdą się takie programy jak „Konfrontacje Agaty” „Jestem z Polski”,  „Małe Światy według Marzeny Rogalskiej”, „EUROPolki Studentki”, „Pojedynek na podróże”, „Ślub last minute”, „Zgłoś remont”. W dni powszednie nadal będzie emitowany program informacyjny „Co słychać”.

 

PP
Autor artykułu:
PP
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?