PZPN ma komplet sponsorów: Inszury.pl partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski

Wydawca porównywarki ubezpieczeniowej Inszury.pl został partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Tym samym Polski Związek Piłki Nożnej skompletował swoją piramidę partnerów marketingowych.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Współpraca z Inszury.pl będzie dotyczyć pierwszej reprezentacji Polski oraz kadry młodzieżowej. Platforma przygotowała cykliczne aktywności związane z wizerunkiem drużyny narodowej, pierwsze zostaną zrealizowane przy okazji meczu z Chile listopada 2022 na PGE Narodowym.

- Inszury.pl to doskonałe połączenie polskiej branży ubezpieczeniowej oraz polskiego biznesu. To innowacyjna, a zarazem intuicyjna porównywarka polis dla każdego. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, o czym przekonacie się państwo już wkrótce. Oczywistym wyborem była decyzja o sponsorowaniu zarówno pierwszej drużyny reprezentacji Polski, jak też kadry młodzieżowej U-21. Wkrótce wchodzimy do gry, by razem osiągać sukcesy, zarówno te z piłkarzami na boisku, jak i w biznesie - zapowiada Grzegorz Krupa, prezes spółki Polskie Media Ubezpieczeniowe wydającej Inszury.pl.

- Niezwykle cieszę się, że kolejna firma z polskim kapitałem zostaje naszym nowym, znaczącym partnerem. Dzięki temu po raz pierwszy od trzech lat została wypełniona piramida sponsorska Polskiego Związku Piłki Nożnej, co oznacza, że z kompletem sponsorów i partnerów wspierających kadrę ruszamy na mistrzostwa świata w Katarze - komentuje Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Z kolei od maja br. sponsorem strategicznym reprezentacji Polski piłkarzy i piłkarek we wszystkich kategoriach wiekowych jest operator logistyczny InPost. PZPN podkreślał, że to jego rekordowa umowa sponsorska z firmą prywatną.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/koszulki-reprezentacja-polski-nike,7169770848626305a ##

Od sierpnia br. za pośrednictwo przy zawieraniu kontraktów dotyczących praw marketingowych z Polskim Związkiem Piłki Nożnej odpowiada agencja Publicon Sport.

Głównym sponsorem reprezentacji Polski od 2015 roku jest Grupa Lotos. Po tym jak w połowie br. została przejęta przez PKN Orlen, a marka Orlen niebawem zniknie z rynku, przy meczach reprezentacji zaczęła być promowana marka Orlen.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Będzie mega fuzja. Netflix kupuje Warner Bros. Discovery bez telewizji

Będzie mega fuzja. Netflix kupuje Warner Bros. Discovery bez telewizji

Gwiazdor Modern Talking na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Obok Zenek Martyniuk, Beata Kozidrak i Skolim

Gwiazdor Modern Talking na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Obok Zenek Martyniuk, Beata Kozidrak i Skolim

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"