Piotr Barełkowski

Na pytania odpowiada prezes Telewizji Biznes.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Motto życiowe:Nie ma rzeczy niemożliwych a granicą jest tylko niebo!

Data i miejsce urodzenia:29.04.1971

Studia:Historia i Realizacja Telewizyjna PWSFTViT

Moje pierwsze zarobione pieniądze: Sprzedałem w 1990 roku TVP Poznań program telewizyjny, kabaretowy, będący rejestracją występów moich i przyjaciół w jednym z klubów studenckich w Poznaniu. Byłem producentem i konferansjerem. Nie pamietam ile zarobiłem...

Moja pierwsza praca w mediach:i to była chyba moja pierwsza praca w mediach...

Do tej pory pracowałem w:Telewizji Polsat (autor programów rozrywkowych i dziennikarz newsowy) a jako producent zewnętrzny współpracowałem z TVP i RTL-7 oraz Polsatem. Sporo czasu spędziłem także w ekipach filmowych. Byłem reżyserem współpracującym m.in. z Filipem Bajonem, Jerzym Stuhrem i Jerzym Hoffmanem.

Moja praca to:Codzienne udowadnianie, że Tv Biznes jest i będzie najlepsza.

Nie chciałbym pracować dla:Kogoś, kogo nie szanuję prywatnie lub nie cenię zawodowo - to potwornie stresuje i ogranicza.

Szefem jestem:Od zawsze.

U pracowników cenię:Oczywiście zaangażowanie i pasję w tym co robią.

Nie przyjąłbym do pracy:Kogoś letniego.

Konkurencja to:Tv Biznes nie ma konkurencji ale jak się pojawi to będzie dużo ciekawiej.

Czuję satysfakcję, gdy:Widzę na ekranie, że moje pomysły nabierają realnych, oczekiwanych przeze mnie kształtów. Nie ma nic przyjemniejszego... Ostatnio najbardziej stresuje mnie:Niekompetencja i lenistwo współpracowników!

Największe życiowe osiągnięcie:Dwoje cudownych, nieoczekiwanie pięknych i zdolnych dzieciaków - są nimi Zosia (6 lat) i Staś (4 lata).

Największa życiowa porażka:Słaba widownia filmu "Poznań '56" w reżyserii Filipa Bajona, którego byłem pomysłodawcą i współproducentem.

Hobby:Jazda konna i turystyka.

Sporty ekstremalne dla mnie to:Podobnie jak filmy animowane, abstrakcja fizyczna, ignorująca często grawitację i zdrowy rozsądek.

Wakacje spędzam:W jakimś egzotycznym "leniuchowie".

W kuchni moją specjalnością jest:Gulasz węgierski!

Seks to dla mnie:Miła część życia, bardzo prywatna.

Religia w moim życiu:Jest bardzo ważna.

Pensja wystarcza mi na...: Skromne życie.

Telefon komórkowy to dla mnie:Część ciała, jak nos, palec czy ucho - bez niego nie wyobrażam sobie dziś funkcjonowania w biznesie.

Brzydzę się:Lizusostwem, zwanym także włazodupstwem lub wazeliniarstwem. Znanym ostatnio z publiczych umizgów niektórych ludzi TVP wobec polityków PIS.

Zazdroszczę..:Moim dzieciom niezwykłej beztroski i naturalności, która bardzo by się nam wszystkim przydała. Z tego powodu bardzo sobię cenię swobodę relacji międzyludzkich i lekkość przekazu medialnego, który można zaobserwować często w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Boję się …:Tego co wszyscy ale w zawodzie najbardziej ingerencji polityków w media, no i nowych podatków.

Marzę o:Wielkiej Tv Biznes, będącej liderem grupy mediów, "dużego gracza" na tym rynku, który wyznacza trendy i wiarygodnie opisuje rzeczywistość.

Internet to dla mnie:Część życia i pracy. Podziwiam genialność tego wynalazku i odczuwam dreszcz emocji uczestnicząc w komunikacji poprzez SIEĆ.

Polityka to dla mnie:Intelektualne i moralne szambo, będące nieodzownym elementem naszego systemu i stylu życia, które trzeba rozpoznawać oraz kontrolować.

Czytanie gazety zaczynam od ...: Rubryki gospodarczej.

Ulubiona gazeta/czasopismo:Rzeczpospolita, Gazeta Prawna, Ozon

Ulubiona audycja radiowa:Clara Veritas w RMF Ulubiony program w tv:Szymon Majewski Show

Ulubiona książka:Fiodor Dostojewski "BIESY"

Ulubiony obraz:Józef Brant "Pojmanie na arkan"

Ulubiona melodia:Ryszard Wagner "Walkiria"

Ulubiony film:Martin Scorsese "CASINO"

Ulubiona strona internetowa:http://www.wp.pl/

Jestem..: Szczęśliwym człowiekiem.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"