– Piotr to doświadczony lider komercyjny, który od lat buduje silne relacje z klientami i rozwija nasze kompetencje sprzedażowe w kluczowych kanałach. Jego awans jest odzwierciedleniem naszego podejścia do rozwoju talentów i wspierania długofalowych ścieżek kariery w Coca-Cola HBC. Jestem przekonana, że Piotr będzie dalej wzmacniał rozwój biznesu Premium Spirits & Beer w Polsce i krajach bałtyckich – mówi Ruža Tomić, general manager Coca-Cola HBC Polska i kraje bałtyckie.
Piotr Imbrzykowski jest związany z Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie od 2004 roku. Swoją karierę rozpoczął jako business developer, a następnie obejmował szereg kluczowych ról sprzedażowych i liderskich, w tym group national key account manager oraz indirect & fragmented trade manager.
Przed objęciem nowej roli pełnił funkcję sales managera w kanale Out of Home.

W trakcie swojej kariery zdobył szerokie doświadczenie w zarządzaniu klientami, rozwijaniu strategii sprzedaży oraz budowaniu kompetencji zespołów. Jego działania przyczyniały się do wzmacniania pozycji firmy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym.
– W nowej roli chcę dalej wzmacniać nasze kompetencje, przyspieszać egzekucję i rozwijać portfolio Premium Spirits & Beer w sposób, który zapewni trwały, zrównoważony wzrost – komentuje Piotr Imbrzykowski.
Piotr Imbrzykowski będzie odpowiadał za wspieranie rozwoju portfolio Premium Spirits & Beer 24/7 w Polsce i krajach bałtyckich. Jego priorytetem będzie dalsze budowanie silnych kompetencji zespołu oraz zwiększanie efektywności operacyjnej.












