Primark otworzy siódmy sklep w Polsce

Primark ogłosił plany otwarcia siódmego sklepu w Polsce, który znajdzie się w centrum handlowym Zielone Arkady Bydgoszcz. Będzie to pierwsza lokalizacja sieci na północy kraju. Otwarcie salonu zaplanowano w kolejnym roku finansowym - między wrześniem 2024 r. a wrześniem 2025 r.

pp
pp
Udostępnij artykuł:
Primark otworzy siódmy sklep w Polsce

Nowy sklep w Bydgoszczy zajmie w Zielonych Arkadach łącznie 3200 mkw. powierzchni handlowej, oferując najnowsze trendy modowe, a także artykuły codziennego użytku w tym odzież damską, męską i dziecięcą, a także kosmetyki i artykuły wyposażenia domu.

Otwarcie nowego sklep sieci Primark stworzy do 150 miejsc pracy. Rekrutacja już się rozpoczęła. Kolejne procesy zostaną uruchomione w nadchodzących miesiącach, a możliwości zatrudnienia obejmują stanowiska visual merchandisers, human resources oraz doradców klienta.

- Cieszymy się, że możemy dziś ogłosić plany dotyczące naszego siódmego sklepu w Polsce. Sukcesywna ekspansja pokazuje nasze zaangażowanie w Europie Środkowo-Wschodniej, w regionie z ogromnym potencjałem przyszłego wzrostu. W tym roku mija pięć lat odkąd rozpoczęliśmy tutaj swoją działalność, otwierając nasz pierwszy sklep w Lublanie na Słowenii. W tym czasie wiele nauczyliśmy się od naszych lokalnych klientów i nadal ciężko pracujemy, aby zapewnić doskonałe doświadczenia zakupowe, z których Primark jest znany na całym świecie. Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć w Europie Środkowo-Wschodniej, a naszym celem jest posiadanie 16 sklepów w 6 krajach CEE do 2025 roku, tworząc setki miejsc pracy i oferując naszym klientom bardziej zrównoważoną modę w przystępnych cenach - mówi Maciej Podwojski, head of sales CEE w Primark.

Primark stawia na rozwój w Europie Środkowo-Wschodniej

Dziś sieć ogłosiła również otwarcie drugiego sklepu w Pradze, który dołączy do flagowej lokalizacji na Placu Wacława w przyszłym roku finansowym. Jeszcze w tym roku natomiast firma wejdzie na 17. rynek na świecie i 6. w Europie Środkowo-Wschodniej, otwierając sklep w Budapeszcie na Węgrzech, a także uruchomi trzeci sklep w Rumunii, w Timisoarze.

W Polsce Primark działa od 2020 r. Obecnie w naszym kraju sieć posiada sklepy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach oraz w Łodzi i Wrocławiu - dwa ostatnie sklepy ruszyły w 2023 r. 

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Lotto zamiast Orlenu sponsorem tytularnym Superligi

Lotto zamiast Orlenu sponsorem tytularnym Superligi

Święta w Polsacie już we wrześniu. W ramówce "Kevin sam w domu"

Święta w Polsacie już we wrześniu. W ramówce "Kevin sam w domu"

TVN znów pokaże "Mecz Gwiazd". Gospodarzami Tomaszewska i Wrona

TVN znów pokaże "Mecz Gwiazd". Gospodarzami Tomaszewska i Wrona

Kacper Boski reklamuje "rewolucję" w Plusie na Kartę

Kacper Boski reklamuje "rewolucję" w Plusie na Kartę

Gen Z, Baby Boomers i DOOH. Waldemar Kruk o tym, jak różne pokolenia korzystają z galerii handlowych
Materiał reklamowy

Gen Z, Baby Boomers i DOOH. Waldemar Kruk o tym, jak różne pokolenia korzystają z galerii handlowych

Meta zapowiada zaostrzenie walki z oszustwami w Polsce

Meta zapowiada zaostrzenie walki z oszustwami w Polsce