„Gorączka złota” w loterii na antenie Radia Złote Przeboje, prowadzącym Kamil Baleja

W poniedziałek 5 marca na antenie Radia Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory) zadebiutowała nowa loteria dla słuchaczy: „Gorączka złota”. Zabawę prowadzi Kamil Baleja.

jk
jk
Udostępnij artykuł:
„Gorączka złota” w loterii na antenie Radia Złote Przeboje, prowadzącym Kamil Baleja

Loteria rozgrywana jest na antenie stacji w porannym paśmie, od poniedziałku do piątku o godz. 9.40. Prowadzi ją Kamil Baleja, który w sierpniu ub.r. dołączył do zespołu prezenterów stacji.

Uczestnicy nowej zabawy radia mogą wygrać codziennie 5000 złotych. W puli nagród jest ponad 200 tysięcy zł. Aby wziąć udział w "Gorączce złota", należy wysłać SMS na wskazany numer telefonu. Loteria potrwa do 27 kwietnia br.

Organizatorem loterii jest spółka 2Win. Zabawa promowana jest na antenie stacji oraz na stronie internetowej ZlotePrzeboje.pl.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Maciej Dowbor żegna się z "Dzień Dobry TVN". "Podjąłem decyzję"

Maciej Dowbor żegna się z "Dzień Dobry TVN". "Podjąłem decyzję"

Red Carpet Media Group chce rosnąć za granicą. Tyle ma zarabiać

Red Carpet Media Group chce rosnąć za granicą. Tyle ma zarabiać

Wydawca "Rzeczpospolitej" nie zmieni nazwy. Znów zabrakło głosów

Wydawca "Rzeczpospolitej" nie zmieni nazwy. Znów zabrakło głosów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Polska spółka TikToka z rekordowym zyskiem. Ubyło pracowników

Polska spółka TikToka z rekordowym zyskiem. Ubyło pracowników