Rozpoczęły się nagrania show „Tylko muzyka 5”

W marcu w Polsacie pojawi się piąta edycja show „Tylko muzyka. Must be the music”. Stacja rozpoczęła właśnie nagrania odcinków castingowych.

kl
kl
Udostępnij artykuł:

W czasie nagrań odcinków castingowych przed jurorami programu stanie 146 wykonawców. Zdjęcia do tej części show nagrywane są w warszawskiej hali Mera i potrwają do 16 stycznia. Precastingi odbywały się od jesieni 2012 w 13 miastach Polski, a w ich ramach producenci programu przesłuchali około 3 tysięcy uczestników.

W piątej edycji bez zmian pozostanie jury, w skład którego wejdą: Elżbieta Zapendowska, Kora, Adam Sztaba i Wojtek Łozowski. Program poprowadzą ponownie Paulina Sylut i Maciek Rock. Producentem programu jest firma Jake Vision Jana Kępińskiego. Polsat wyemituje 5 odcinków castingowych, 4 półfinały i finał.

Według danych Nielsen Audience Measurement poprzednią edycję programu oglądało średnio 3 mln 352 tys. widzów.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale