Ruszyła kampania "Wybierz Markowe"

Rozpoczęła się największa kampania edukacyjna na rzecz produktów markowych "Wybierz Markowe". Inicjatorem kampanii jest Stowarzyszenie ProMarka

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Na konferencji prasowej, rozpoczynającej kampanię, przy jednym stole usiedli prezesi firm (na co dzień często ze sobą konkurujących), których marki biorą udział w Kampanii. Gośćmi specjalnymi byli: Prezes Polskiej Federacji Konsumentów Małgorzata Niepokulczycka i Wiceprezydent Centrum im. Adama Smitha Andrzej Sadowski. Prezes Niepokulczycka mówiła jakie znaczenie marka ma dla konsumenta, a Robert Gwiazdowski próbował roztoczyć przed dziennikarzami i zaproszonymi gośćmi wizję świata bez marek. Stwierdził, że taki świat byłby zaprzeczeniem ludzkiej natury.

W 50 miastach Polski pojawiło się 4.000 billboardów z napisem "Zarezerwowane dla produktów markowych". Billboardy przedstawiać będą wartości produktów markowych wkomponowane w logotypy biorących udział w kampanii marek. Wyjątkowość kampanii polega na zjednoczeniu sił 10 wytwórców produktów markowych. W akcji tej firmy: Dr Irena Eris, Heinz, Inco Veritas, Johnson & Johnson, Nestle, Pekaes Multispedytor, PKN Orlen, Procter & Gamble, UFT Bakalland, Unilever, występują wspólnie na rzecz produkowanych przez nich produktów markowych.

Wytwórcy produktów markowych zainwestowali w naszym kraju 14 miliardów złotych i utworzyli 60 tysięcy nowych miejsc pracy. Prowadzą ciągłe prace badawcze, co przekłada się na innowacyjność i poprawę jakości. To wytwórcy produktów markowych wprowadzają nowe standardy w produkcji i są inicjatorami zmian w zarządzaniu. Cechuje ich odpowiedzialność społeczna i ekologiczna. Angażują się w największe akcje charytatywne, np. "Odnawiamy nadzieję", czy profilaktykę raka piersi. Wiele marek kojarzonych jest również z działaniami edukacyjnymi - dbaniem o higienę wśród przedszkolaków, pielęgnowaniem kobiecości, profilaktyką próchnicy. Kampania będzie trwała do końca marca.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Grupa BYD oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Paris Saint-Germain

Grupa BYD oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Paris Saint-Germain

"Taskmaster" jesienią w TVN. Znamy pasmo emisji

"Taskmaster" jesienią w TVN. Znamy pasmo emisji

Amazon wchodzi w Polsce w sponsoring sportu. Umowa z Ekstraklasą

Amazon wchodzi w Polsce w sponsoring sportu. Umowa z Ekstraklasą

Maria Prokop poprowadzi nowy format randkowy Polsatu

Maria Prokop poprowadzi nowy format randkowy Polsatu

Włoski styl na wyciągnięcie ręki - poznaj najlepsze marki męskich mokasynów w 2026!
Materiał reklamowy

Włoski styl na wyciągnięcie ręki - poznaj najlepsze marki męskich mokasynów w 2026!

Dino w końcu otworzyło sklep na Wilanowie. Rok temu stał się hitem sieci

Dino w końcu otworzyło sklep na Wilanowie. Rok temu stał się hitem sieci