Samsung: badacup po raz drugi

Samsung Electronics Polska ogłosił rozpoczęcie drugiej edycji konkursu na aplikacje mobilne na system operacyjny bada - badacup2.

km
km
Udostępnij artykuł:

Pula nagród w konkursie wyniesie ponad 50 tys. złotych oraz telefony Samsung Wave III, a zwycięska aplikacja zostanie wyróżniona w sklepie z aplikacjami Samsung Apps.

Deweloperzy mogą się zgłaszać do konkursu poprzez stronę internetową www.badacup.samsung.pl do 31 stycznia 2012 r.

grafika

Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć aplikację dla platformy Samsung bada przy użyciu narzędzi programistycznych co najmniej SDK 2.0 (Software Development Kit). Do 31 stycznia 2012 r. wymagane jest opublikowanie napisanej aplikacji na platformie Samsung Apps oraz wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszenia.

W konkursie uczestnik może zgłosić więcej niż jedną aplikację. Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie konkursu.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Media Expert znów nagradza uczniów za oceny. Po fali krytyki zmieniono zasady

Media Expert znów nagradza uczniów za oceny. Po fali krytyki zmieniono zasady