Samsung w natarciu

Kampania reklamowa telefonu SGH-E800

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Już wkrótce Samsung Electronics Polska wprowadza na rynek nowy telefon SGH-E800. Premiera telefonu miała miejsce w sklepie Macieja Zienia FIRST CLASS 9-go sierpnia tego roku.

SGH-E800 jest pierwszym telefonem firmy Samsung na rynku polskim, który posiada funkcję oczyszczającą głos i tryb głośnomówiący. Dodatkowo wysuwana klawiatura oraz wbudowana antena zapewniają pełen komfort w użytkowaniu aparatu. Nowoczesny aparat VGA, wyswietlacz z 65 tysiacami kolorów oraz 64 tonowe polifoniczne dzownki stawiaja SGH-E800 w czołówce rynkowej.

Telefon został zaprojektowany dla osób kreatywnych, ceniących wygodę i innowacyjne pomysły. Dlatego używając SGH-E800 mogą one nie tylko podażąć za najnowszymi trendami, ale przede wszystkim je kreować.

Wprowadzenie telefonu SGH-E800 bedzie wsparte dwumiesięczn± kampanią reklamową wykorzystująca najważniejsze kanały komunikacji.

Reklama zewnętrzna została wybrana jako główny kanał komunkacji. Frontlighty i backlighty w głównych miastach Polski będą sie pojawiały w najlepszych lokalizacjach w różnych okresach. Pojawia się wersje prezentujące mężczyzne jak i wersje z kobietą co ma podkreślić charakter unisex telefonu SGH-E800.

Telefon Samsung SGH-E800 będzie wiodącym motywem kampanii na dwóch warszawskich mostach opartej na citilight'ach Clear Chanel.

Kontynuując modowy charakter kampanii layouty prasowe pojawia się w większosci lifestylowych magazynów dla kobiet (Glamour, Pani, Marie Claire, Elle..) oraz mężczyzn (Playboy, Men's Health...). Reklamy pojawią również w tygodnikach i dwutygodnikach, magazynach marketingowych, turtystucznych czy komputerowych.Z myślą o rożych grupach docelowych magazynów przygotowano dwie mutacje reklamy - damską i męska. Reklamy oraz inne formy wspołpracy pojawią sie w TVN24, TVN STYLE oraz VIVA. Samsung nawiązał współpracę z FASHION TV co już we wrześniu zaowocuje nietypową obecnością telefonu SGH-E800 w owym kanale.

W przygotowaniu jest też kampania internetowa oparta na kampanii banerowej oraz reklamie w komunikatorach.

Cała kampania jest wsparta mocnymi działaniami PR.

Kreacja globalna została zaadoptowana przez FCB Ad Fabrika. Kreacje opiera się na motywie ruchu (wysuwana klawiatura). Planowaniem i kupnem mediów zajmuje się Initiative. Ze strony klienta za kampanie odpowiedzialny jest Bartosz P. Herman.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Koszt AI. Pochłonie tyle wody, ile potrzebuje 1,3 mld ludzi

Koszt AI. Pochłonie tyle wody, ile potrzebuje 1,3 mld ludzi

Rekordowa oglądalność meczu Chwalińskiej. Pierwsza taka sytuacja w historii

Rekordowa oglądalność meczu Chwalińskiej. Pierwsza taka sytuacja w historii

"The Traitors. Zdrajcy" jednak bez gwiazd. Ruszył casting do nowej serii

"The Traitors. Zdrajcy" jednak bez gwiazd. Ruszył casting do nowej serii

Strategia odpowiedzialności. Wernisaż "Wygodnie i odpowiedzialnie. Sztuka Inspiracji" Grupy Żabka

Strategia odpowiedzialności. Wernisaż "Wygodnie i odpowiedzialnie. Sztuka Inspiracji" Grupy Żabka

"Sprawa dla reportera" już nie wieczorem. Zmiana na czas mundialu

"Sprawa dla reportera" już nie wieczorem. Zmiana na czas mundialu

Mateusz Święcicki: Widziałem 20 dziennikarzy klęczących przed Lewandowskim [WYWIAD]

Mateusz Święcicki: Widziałem 20 dziennikarzy klęczących przed Lewandowskim [WYWIAD]