Sarah Jessica Parker nie lubi Los Angeles

Sarah Jessica Parker nigdy nie przeprowadzi się do Los Angeles, bo,jak twierdzi, w mieście tym traktuje się aktorów jak "egzotycznestworzenia".

akomi | femalefirst
akomi | femalefirst
Udostępnij artykuł:

Aktorka od lat mieszka wraz z mężem w Nowym Jorku i nie zamierzaprzenosić się do Hollywood, gdzie każdy krok znanej osobyobserwowany jest przez media.

- Nigdy nawet nie przemknęło mi przez myśl, aby wyprowadzić sięz Nowego Jorku - tłumaczy Parker. - To miasto to mój dom. Poza tymmój mąż urodził się tu i wychował, więc tu zostaniemy. W LosAngeles znani aktorzy traktowani są jak egzotyczne stworzenia, bowszystko kręci się wokół Hollywood. Tu, w Nowym Jorku, ludzie mająwiele innych spraw na głowie i wiele innych zainteresowań. W tymmieście nikt nie ma obsesji na punkcie aktorów.

Sarah Jessikę Parker będziemy mogli podziwiać od 20 czerwca 2008roku w pełnometrażowej wersji serialu "Seks w wielkim mieście".

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale