Serena Williams w kampanii Bumble na Super Bowl

Tenisistka Serena Williams będzie twarzą rocznej kampanii Bumble - aplikacji randkowej. Akcja rozpocznie się 3 lutego, w dniu finału rozgrywek Super Bowl.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

Kampania aplikacji Bumble została stworzona wyłącznie przez kobiety i dla kobiet. Dlatego na ambasadorkę wybrano Serenę Williams - jedną z najwybitniejszych tenisistek w historii.

Hasło akcji "The Ball is in Court" ("Piłka jest na korcie") zachęca panie do podejmowania samodzielnej inicjatywy na różnych polach życia. Powodzenie w miłości, pracy czy życiu towarzyskim w dużym stopniu zależy bowiem od nas. Przesłanie to kierowane jest zwłaszcza do kobiet, które nie odkryły jeszcze swojej siły. Wystarczy tylko odwagi, by wykonać pierwszy krok.

- Społeczeństwo uczy nas, kobiety, byśmy chowały się z tyłu, niekoniecznie upominając się o swoje. Nie chcemy się dłużej kulić ze strachu. Chcemy powstać - mówi o przesłaniu akcji Serena Williams.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/serena-williams-samobadanie-piersi-berlei-marka-bielizny ##

Bumble na Super Bowl

O szczegółach kampanii na razie wiadomo niewiele, obejmie jednak wszystkie kluczowe kanały mediów. Jej start zaplanowano na 3 lutego, kiedy rozegrany zostanie mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi NFL. To najważniejsze w USA widowisko sportowe w roku.

- Zrobimy hałas. To najlepsze i idealne do tego miejsce - dodaje Williams. Tajemnicą pozostaje, czy Bumble wyemituje w czasie Super Bowl reklamę z udziałem gwiazdy tenisa.

Bumble to aplikacja do poznawania nowych osób, powstała w 2014 roku. Obecnie swoją ofertę kieruje głównie do kobiet, dzięki wprowadzaniu dedykowanych funkcji Bumble BFF i Bumble Bizz. Mają one pomagać paniom budować sieci kontaktów zawodowych i biznesowych.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/marketing-kobiecy-dopiero-trend-czy-juz-standard ##

Serena Williams w swojej karierze wygrała 72 turnieje WTA, w tym 23 wielkoszlemowe: US Open, Australian Open, French Open i Wimbledon.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów