Sieć Biedronka razem z WWF Polska ratuje zagrożone gatunki zwierząt

Sieć Biedronka we współpracy z WWF Polska przygotowała specjalną ofertę produktów zwracających uwagę na sytuację zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt. Maskotki, puzzle oraz zeszyty będą dostępne na wyłączność w sklepach sieci już od 22 września. Część kwoty uzyskanej ze sprzedaży zostanie przekazana na projekty ochrony przyrody WWF Polska.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka, jako firma odpowiedzialna społecznie i środowiskowo, angażuje się w wiele projektów związanych z ochroną przyrody i zwierząt. Kolejnym z nich jest specjalna akcja tematyczna przygotowana we współpracy z WWF Polska. Organizacja ta chroni przyrodę na całym świecie i działa na rzecz powstrzymania degradacji środowiska naturalnego naszej planety oraz kształtowania przyszłości, w której ludzie będą żyli w harmonii z przyrodą.

Od 22 września do 4 października br. w sieci sklepów Biedronka dostępne będą dedykowane produkty – zeszyty, pluszowe maskotki i puzzle, których zakup wesprze projekty ochrony przyrody prowadzone przez WWF. Asortyment przygotowany we współpracy z tą organizacją to produkty, które pomyślane są jako realizacja idei „nauki poprzez zabawę” i na pewno sprawią radość każdemu dziecku.

W ofercie dostępnych będzie 9 pluszowych maskotek przedstawiających gatunki rzadkie lub zagrożone wyginięciem w Polsce oraz na świecie. Spośród zwierząt występujących w naszym kraju znalazły się: ryś, niedźwiedź, foka szara, morświn, wilk, zaś spośród tych żyjących w innych częściach globu: krokodyl syjamski, żółw szylkretowy, panda wielka i tygrys. Pluszowe zabawki odwzorowują naturalny wygląd zwierząt żyjących na wolności. Do każdej maskotki dołączona jest także zawieszka z krótkim opisem zwierzęcia oraz mapką obrazującą jego występowanie. Dzięki temu każda z nich jest nie tylko zabawką, ale także źródłem wiedzy o zwierzętach. 

Piękne zdjęcia zwierząt wraz z ich opisami dostępne będą także na pudełkach puzzli WWF, które stanowić mogą świetną rodzinną rozrywkę na długie jesienne wieczory.  8 zestawów 1000-elementowych puzzli, wyprodukowanych z papieru pochodzącego z odpowiedzialnych źródeł, przedstawia zdjęcia żółwi morskich, pantery śnieżnej, wilków, tygrysów, pandy wielkiej, pingwinów, sowy i albatrosów.

Dla wszystkich miłośników przyrody i zwierząt przygotowano również niepowtarzalne licencjonowane kołozeszyty wyprodukowane z certyfikowanego papieru FSC oraz bruliony z kartonowymi okładkami  pochodzącymi  z recyclingu. Wszystkie notatniki zawierają zdjęcia i grafiki przedstawiające m.in. zagrożoną wyginięciem pandę wielką oraz logo WWF i są nowością na polskim rynku. Ich funkcjonalne zaprojektowanie (np. kieszonka w zabawnym kształcie pandy do przechowywania dodatkowych notatek) sprawia, że są idealnym produktem do szkoły i na uczelnię.

Więcej informacji na temat oferty dostępne jest na plakatach w sklepie oraz na stronie www.biedronka.pl.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dziennikarz obraził prezydenta Nawrockiego. Prokuratura wszczyna śledztwo

Dziennikarz obraził prezydenta Nawrockiego. Prokuratura wszczyna śledztwo

"Zwierzogród 2" pobił rekord. Żadna animacja z Hollywood wcześniej tyle nie zarobiła

"Zwierzogród 2" pobił rekord. Żadna animacja z Hollywood wcześniej tyle nie zarobiła

Odejście z nadzoru Answear.com

Odejście z nadzoru Answear.com

Więcej sklepów w Polsce. Pierwszy wzrost od prawie dwóch dekad

Więcej sklepów w Polsce. Pierwszy wzrost od prawie dwóch dekad

Poczta Polska chce być jak InPost i DHL. Kurierzy na umowach B2B

Poczta Polska chce być jak InPost i DHL. Kurierzy na umowach B2B

Reklamodawcy kontra Polsat. "Jesteśmy karani za to, że chcemy kupić samą telewizję"

Reklamodawcy kontra Polsat. "Jesteśmy karani za to, że chcemy kupić samą telewizję"