„Solidarność” w Agorze pączkami zachęca do głosowania na delegatów

Działająca w Agorze i Inforadiu „Solidarność” darmowymi pączkami i kawą zachęca swoich członków do wzięcia udziału w głosowaniu na delegatów i delegatki, którzy w marcu wybiorą nowe władze związku.

jsx
jsx
Udostępnij artykuł:

11 marca delegaci i delegatki wskażą nowe władze związku NSZZ „Solidarność” w Agorze i Inforadiu. Wtedy też skończy się kadencja obecnej przewodniczącej Adriany Rozwadowskiej (pod koniec stycznia przestała pracować w Agorze).

Najpierw jednak delegaci i delegatki muszą zostać wybrani przez członków „Solidarności”. I właśnie do głosowania na nich zachęca związek. A z okazji tłustego czwartku robi to za pomocą... pączków.

- Zapraszamy Was do naszego biura na pączki - nie tam jakieś byle jakie, z marketu, ale najprawdziwsze i pyszne z cukierni. Do pączków będziemy serwować kawę z profesjonalnego ekspresu (przegłosowaliśmy nawet uchwałę ws. zakupu mleka, w razie gdyby ktoś zażyczył sobie latte!). A przy okazji będziecie mogli przysłużyć się sprawie, biorąc udział w głosowaniu na delegatów i delegatki (czyli ludzi, którzy 11 marca br. wskażą nowe władze naszego związku) - to bardzo istotne, bo w głosowaniu musi wziąć udział min. 70 osób, inaczej nie będzie ważne (tymczasem w Agorze pustki) - wyjaśnia organizacja na Facebooku

- Dlaczego by więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie wpaść w czwartek na Czerską? - zachęca.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/agora-solidarnosc-zwiazek-zawodowy-kina-helios-jak-sie-zapisac,7169726268885121a ##

W środę związkowcy „Solidarności” oraz Inicjatywy Pracowniczej spotkali się z zarządem Agory. Rozmowy dotyczyły planowanego wyodrębnienia do osobnych spółek m.in. „Gazety Wyborczej” i Gazeta.pl.

Obecnie w skład komisji poza Rozwadowską wchodzą: Paweł Gawlik i Angelika Swoboda (oboje jako wiceprzewodniczący), Zbigniew Bajor (sekretarz), Ilona Kutowska (skarbniczka), Łukasz Cynalewski, Jarosław Kopeć, Paulina Reiter i Maciej Sandecki. Obecne władze wybrano w lutym 2021 roku, po tym jak po 10 latach w związku i 24 latach w „Wyborczej” odszedł Wojciech Orliński.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Rainbow Tours chwali się rezerwacją wycieczek. Wzrosty przed atakiem USA na Iran

Rainbow Tours chwali się rezerwacją wycieczek. Wzrosty przed atakiem USA na Iran

Irańczyk wycofał się z zarzutów wobec reporterki TVP Info

Irańczyk wycofał się z zarzutów wobec reporterki TVP Info

Orły ponownie w TVP. Z nowym prowadzącym

Orły ponownie w TVP. Z nowym prowadzącym

Friz reklamuje KFC. W kampanii specjalne menu

Friz reklamuje KFC. W kampanii specjalne menu

Koniec współpracy z Eleven Sports. Liga żużlowa tylko w Canal+

Koniec współpracy z Eleven Sports. Liga żużlowa tylko w Canal+

Jakub Wątor z programem w TVP. O cyfrowej rzeczywistości

Jakub Wątor z programem w TVP. O cyfrowej rzeczywistości