Na łamach magazynu redakcja wyjaśnia, w jakich produktach ukrywają się tłuszcze trans; kiedy głodówki są szkodliwe, a kiedy mogą pomóc. Przedstawiono także przepisy na lekkie przekąski, takie jak batony energetyczne czy warzywne szoty i koktajle. Dodatkowo dziennikarka Anna Rosińska sprawdza, jak skuteczna jest dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej, a Ewa Tomkowska pisze o trendach żywieniowych i zmianach w dietetyce, fitnessie oraz na rynku kosmetycznym.
Czytelnicy znajdą w piśmie m.in. propozycję diety 1800 kalorii – z jadłospisem na każdy dzień tygodnia oraz instrukcjami, jak przygotować zdrowe posiłki i listą zakupów. Objaśniono też, czym jest indeks glikemiczny, jaki związek z nadwagą i otyłością ma mikrobiom jelit oraz czy można uzależnić się od cukru.

Specjalne wydanie magazynu „Tylko Zdrowie” liczy 116 stron. Od 28 marca br. będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy w cenie 11,99 zł.











