Stacje z Grupy Eurozet zmienią ramówki na Boże Narodzenie

Rozgłośnie z Grupy Eurozet: Radio Zet, Antyradio, Chillizet i Meloradio zmienią ramówki na święta. Każda z nich przygotuje programy, które wprowadzą słuchaczy w nastrój Bożego Narodzenia.

nb
nb
Udostępnij artykuł:

Wraz ze zbliżającymi się świętami stacje z Grupy Eurozet szykują zmiany. Na antenie pojawią się świąteczne piosenki, a słuchacze będą mogli wygrać prezenty od Mikołaja. Rozgłośnia szykuje również Świąteczny Konwój Radia Zet – wydarzenie, które odbędzie się na rynkach miast w całej Polsce podczas których na słuchaczy będą czekać konkursy, zabawy, muzyka oraz iluminacje świetlne.

Natomiast w Antyradiu od 6 do 21 grudnia będzie można wziąć udział w konkursie „Złap za wory Mikołaja”. W czasie świąt radio będzie nadawać bożonarodzeniowe piosenki z rockowym brzmieniem, a  24 grudnia od 13 do 16 – specjalny, wigilijny program.

Chillizet ze świątecznymi piosenkami polskich artystów

Z kolei Chillizet przygotuje nagrania specjalnych wersji świątecznych piosenek z polskimi artystami. Natomiast w Sylwestra rozgłośnia zaprosi na całą noc z muzyką ze swoich programów autorskich. Będzie można usłyszeć utwory z lat 70. i 80. w sylwestrowym programie „Past Perfect”. Nadawane będzie także sylwestrowe „Chilli 90”, oraz audycje „Lekkość Bitu”, „Salon Polski”, „Gabinet Dźwięku”, „Strona B”, „Porządne Dziewczyny”, „Primadoma” oraz „Jeremikana”.

Ostatnia ze stacji z Grupy Eurozet - Meloradio nadaje świąteczne piosenki już od 1 grudnia br.  Na antenie można usłyszeć świąteczne przeboje w dobrze znanych, ale i oryginalnych aranżacjach takich gwiazd jak Frank Sinatra, Dean Martin, Bing Crosby, Michael Buble, Andy Williams, Rod Stewart, Kylie Minogue czy polskich wykonawców.

RMF Classic tylko ze świątecznymi hitami

W związku ze zbliżającymi się świętami Radio Zet, Chiliizet, Antyradio i Meloradio nie będą jednymi rozgłośniami, które zmienią swoją ramówkę. Już szósty raz z rzędu wystartuje na antenie RMF Classic akcja „Najpiękniejsza muzyka na Święta". Od 10 do 26 grudnia przez 24 godziny na dobę stacja będzie grać wyłącznie świąteczne przeboje oraz muzykę, której klimat nawiązuje do nastroju świąt. W trakcie świąt na antenie pojawią się także najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

W repertuarze znajdą się znane gwiazdkowe hity, często w oryginalnych aranżacjach, ale i w rozmaitych interpretacjach. Stacja zapowiada też nowości. Zmiana ramówki stacji na świąteczną następuje zawsze mniej więcej na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Platformy społecznościowe usuwają tylko niewielką część dezinformacji. Mimo licznych zgłoszeń

Platformy społecznościowe usuwają tylko niewielką część dezinformacji. Mimo licznych zgłoszeń

Nowa funkcja w mObywatelu. Skorzystają młodzi rodzice

Nowa funkcja w mObywatelu. Skorzystają młodzi rodzice

Była gospodyni "Pytania na śniadanie" w RMF FM

Była gospodyni "Pytania na śniadanie" w RMF FM

Polski rysownik w "New York Timesie". Tomasz Broda: moje prace wpadły mu w oko

Polski rysownik w "New York Timesie". Tomasz Broda: moje prace wpadły mu w oko

Koncern Axel Springer przejmie prestiżowego brytyjskiego wydawcę

Koncern Axel Springer przejmie prestiżowego brytyjskiego wydawcę

Wybitny fotoreporter z pośmiertnym odznaczeniem. Zbiórka dla jego rodziny

Wybitny fotoreporter z pośmiertnym odznaczeniem. Zbiórka dla jego rodziny