Matylda Szymalska poprowadzi program „Skuteczny Marketing" w Biznes24

„Skuteczny marketing” to nowy program na antenie telewizji Biznes24, którego prowadzącą została Matylda Szymalska, prezeska agencji influencer marketingowej Streetcom. Program emitowany będzie w każdy poniedziałek od 22 maja.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

Matylda Szymalska będzie rozmawiała z zaproszonymi gośćmi o tym, jak marketing decyduje o skuteczności biznesu. Premiera pierwszego odcinka 22 maja o godzinie 11:00.

- Zamierzam przybliżać odbiorcom trendy i sprawdzone narzędzia oraz strategie, które tworzą dziś skuteczne działania marketingowe. W każdym odcinku będę rozmawiać w gośćmi, będącymi autorytetami i ekspertami w swojej dziedzinie próbując odnaleźć odpowiedzi na nurtujące nas dzisiaj pytania, np. o to, czy sztuczna inteligencja zabierze marketerom pracę? Zapraszam do oglądania telewizji Biznes24 – mówi Matylda Szymalska, szefowa agencji Streetcom.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-tvp-info-tvn24-polsat-news-wydarzenia24-niekodowane-kanaly-fta-jak-ogladac-hot-bird-astra-parametry ##

- Bardzo cenimy programy tworzone w BIZNES24 przez praktyków. Cieszymy się, że autorką programu o marketingu będzie Matylda Szymalska, która od lat z sukcesem prowadzi Agencję Streetcom i świetnie zna wszystkie >>ins and outs<< marketingu na najwyższym poziomie - dodaje Roman Młodkowski, twórca i prezes telewizji Biznes24.

Gościem pierwszego odcinka jest Kamil Bolek, specjalista zajmujący się influencer marketingiem.

Biznes24 miał wśród kanałów informacyjnych 0,01 proc. oglądalności. w kwietniu - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PTWP znów kupuje. Tym razem w eventach

PTWP znów kupuje. Tym razem w eventach

Odejście po dwóch dekadach. Zbigniew Parafianowicz żegna się z "Dziennikiem Gazetą Prawną"

Odejście po dwóch dekadach. Zbigniew Parafianowicz żegna się z "Dziennikiem Gazetą Prawną"

PKO BP szuka platformy do monitoringu i moderacji treści w internecie

PKO BP szuka platformy do monitoringu i moderacji treści w internecie

Ilu widzów miało "Ostre cięcie"? TVN Style szykuje kolejną edycję

Ilu widzów miało "Ostre cięcie"? TVN Style szykuje kolejną edycję

Były szef social mediów naTemat z nową pracą

Były szef social mediów naTemat z nową pracą

"New York Times" pozywa administrację Trumpa

"New York Times" pozywa administrację Trumpa