Swetry od McDonald's w specjalnej sesji w "Vogue Polska"

Sieć fast food McDonald’s Polska przygotowała dla magazynu "Vogue Polska" specjalną sesję zdjęciową z zimową kolekcją tzw. Drwalogiftów - dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. Swetry ze zdjęć można zdobyć za punkty w programie lojalnościowym "Moje M Nagrody" w aplikacji McDonald's.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Swetry od McDonald's w specjalnej sesji w "Vogue Polska"
(Fot. Marcin Kempski)

Sieć fast food McDonald's we współpracy z fotografem Marcinem Kempskim i stylistą Michałem Koszkiem przygotował specjalną sesję zdjęciową dla „Vogue Polska”.

Na zdjęciach pokazano ludzi noszących kolorowe swetry do dżinsów, dresów, spódnic w kratę. Dzianina pojawia się nie tylko w strojach, ale jest też częścią scenografii - dlatego można się przytulić do ogromnego swetra, można się w nim schować, zamieszkać.

Widzimy też na nich usypaną z włóczki górę, włóczka jest wykorzystana jako wahadło, z włóczki wykonane są również ozdoby na głowę w kształcie kultowych złotych łuków McDonald’s.

grafika

– Bardzo się cieszę, że mogłem rozwinąć koncepcję świetnego teamu kreatywnego DDB Warszawa, zgodnie z estetyką, w której poruszam się od jakiegoś czasu. Zainspirowany zimową kolekcją swetrów McDonald’s oraz pomysłem, w którym restauracja McDonald’s jest „ubrana w sweterek”, stworzyliśmy czterometrowy tkany sweter, do którego można było wejść, można było nim również jeździć, gdyż posiadał małe kółeczka. Stworzyliśmy też wielką, tkaną górę, utkany budynek czy ozdobę do włosów. Przyświecał nam cel, aby sesja była ciepła w odbiorze i miała w sobie odrobinę poczucia humoru. Nad realizacją monumentalnych scenografii czuwał Michał Zomer, znany również jako Daughter of Lama, z którym pracuję od lat – mówi fotograf Marcin Kempski.

grafika

Swetry w kolorach McDonald's

Kluczową rolę w stylizacjach odgrywają swetry w odważne, fantazyjne wzory, w których połączono charakterystyczne dla McDonald's odcienie złocistego żółtego z karmelem, czerwienią i różem. McDonald’s wypuścił właśnie kilka dropów Drwalogiftów nawiązujących do słynnej kanapki - Burgera Drwala, która pojawia się w ofercie zimą. W kolekcji znalazły się swetry w kilku różnych wzorach, zawsze bazujących na geometrii, połączeniu kilku barw i sznycie retro, czapki, szaliki, koce, a także… kłębek włóczki, z którego można samemu stworzyć podobny model. Wzory na swetrach inspirowane są wariantami kultowej kanapki. Burger Drwala można zamówić w wersji klasycznej, podwójnej, z kurczakiem oraz, w najnowszej odsłonie, na ostro.

grafika

By zdobyć swetry z sesji zdjęciowej w "Vogue Polska", trzeba uczestniczyć w programie lojalnościowym MojeM Nagrody. Wystarczy ściągnąć aplikację McDonald’s i zbierać punkty za każde zamówienie. Potem punkty można wymieniać na nagrody - wśród nich są swetry z zimowej kolekcji Drwalogiftów. Wszystkie ubrania i dodatki powstają w Polsce. W ich składzie znalazła się wełna merynosa, wełna dziewicza i wełna z alpaki.

grafika

Za projekt odpowiadają agencja DDB Warszawa, Papaya Films i RIOdePost.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Ponad 30 premier w Teatrze Telewizji. Stenka i Seweryn z Wielkimi Nagrodami

Ponad 30 premier w Teatrze Telewizji. Stenka i Seweryn z Wielkimi Nagrodami

STS przeniósł "Rozmowy. Bardziej" z Kanału Zero do Onetu

STS przeniósł "Rozmowy. Bardziej" z Kanału Zero do Onetu

Nowy program wydawcy Gońca. Liderzy "bez garnituru"

Nowy program wydawcy Gońca. Liderzy "bez garnituru"

Kod przy kodzie, Kłeczek z wykresem i dżentelmeńską umową. Tak Republika apeluje o wpłaty

Kod przy kodzie, Kłeczek z wykresem i dżentelmeńską umową. Tak Republika apeluje o wpłaty

Agnella – Dywany Utkane Z Natury
Materiał reklamowy

Agnella – Dywany Utkane Z Natury

Katarzyna Kasia z matką o filozofii. Nowy cykl w Trójce

Katarzyna Kasia z matką o filozofii. Nowy cykl w Trójce