Trwa kampania promocyjna "Sylwestra z Dwójką"

Telewizja Polska we współpracy z agencją mediową Value Media prowadzi ogólnopolską kampanię promującą "Sylwestra z Dwójką 2025". Działania realizowane są we współpracy ze spółkami Labcon i Salestube należącymi do Group One.

Dominik Senkowski
Dominik Senkowski
Udostępnij artykuł:
Trwa kampania promocyjna "Sylwestra z Dwójką"
Sylwester w TVP 2025

Strategia zakłada podział aktywności na dwa główne nurty: ogólnopolską komunikację zachęcającą do śledzenia transmisji w telewizji linearnej oraz działania lokalne, skoncentrowane na przyciągnięciu uczestników do strefy wydarzenia w Katowicach. Osią komunikacji jest prezentacja artystów występujących podczas "Sylwestra z Dwójką", z rozbudowanymi rotacjami kreacji i różnymi miksami wykonawców.

Tak TVP promuje imprezę sylwestrową

Kampania wykorzystuje szeroki mix mediów offline i online. W prasie zaplanowano ekspozycję w TV guidach oraz tytułach regionalnych. W radiu zastosowano zróżnicowane komunikaty dopasowane do charakteru stacji, od bardziej młodzieżowych które zapowiadają udział artystów takich jak Blanka, Oskar Cyms, Carla Fernandes czy Malik Montana, po stacje o klasycznym profilu muzycznym z nastawieniem na promocję udziału Kayah czy Maryli Rodowicz.

Silną obecność zapewnia outdoor: standardowe nośniki billboard i citylight w największych miastach, siatki wielkoformatowe w Katowicach i przy trasie Warszawa–Katowice, tranzyt regionalny w GOP (fullbacki, ekrany w komunikacji miejskiej, oklejenie tramwaju, oklejenie lokomotywy PKP), spektakularne ekrany DOOH w centrum Warszawy i Katowic, a także plakaty i silverboardy w mniejszych miejscowościach.

W digitalu zaplanowano dniówki na portalach horyzontalnych i lifestylowych, kampanie programmatic display, YouTube oraz działania w social media na platformach Meta i TikTok.

Za strategię, planowanie i koordynowanie kampanii odpowiada Value Media, za działania programmatic i w social mediach - Salestube, natomiast Labcon przygotował kreacje digital i DOOH. Kampania trwa do 31 grudnia br.

Tegoroczny Sylwester z Dwójką, choć ponownie odbędzie się na Śląsku, to po raz pierwszy w Katowicach. Sylwestrowa scena stanie na placu Sławika i Antalla, obok hali Spodek, a wystąpi na niej kilkadziesiąt gwiazd, w tym Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Doda, Kayah, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Mandaryna, Michał Szpak, Cleo, Ich Troje czy Blanka.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?