Tomek Dudek w radiowej Trójce, będzie prowadził „Przebojową sobotę”

Dziennikarz muzyczny Tomek Dudek dołączył do zespołu radiowej Trójki. Będzie gospodarzem pasma „Przebojowa sobota”.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Tomek Dudek w radiowej Trójce, będzie prowadził „Przebojową sobotę”
Tomek Dudek, fot. archiwum prywatne

- W Trójce postaram się połączyć legendarną muzyczną przeszłość tej stacji z równie ciekawą i inspirującą przyszłością. W pasmach z moim udziałem na pewno pojawi się dużo soulu, funky i pozytywnych rytmów z całego świata. Mówi się, że muzyka jest miłością - a miłość zawsze musi łączyć ludzi. Ja postaram się to zrobić przy pomocy najlepszych brzmień wybranych specjalnie z myślą o słuchaczach Programu 3 - zapowiada Tomek Dudek.

Audycja „Przebojowa sobota” jest emitowana w Trójce w soboty w godz. 19-22. W ramówce stacji pojawiła się w październiku ub.r., dotychczas prowadzili ją na zmianę Jędrzej Kodymowski, Michał Migała i Karol Gnat.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/trojka-polskie-radio-ramowka-audycje-lukasz-ciechanski-poranne-pasmo-malgorzata-lukowska-nowa-audycja,7170402528216705a ##

Tomek Dudek z branżą radiową jest związany od 1997 roku. Zaczynał w kieleckim Radiu Fama, potem pracował m.in. w redakcjach muzycznych Radia Tak, RMF Maxxx i Polskiego Radia Kielce (współtworzył tam weekendowe pasmo).

Od 2006 roku zajmuje się oprawą muzyczną wydarzeń sportowych, jest oficjalnym DJ-em piłkarskiej reprezentacji Polski. Jest współtwórcą zespołu Soulove, występuje też jako DJ Dudek Wieczorową Porą.

Nowi dziennikarze w Trójce

Dudek to kolejna w br. nowa osoba w zespole Trójki. Z początkiem stycznia do redakcji sportowej dołączył Dariusz Urbanowicz, poprzednio związany z Grupą Weszło.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/najgorszy-w-historii-wynik-trojka-wniosek-o-odwolanie-prezes-polskie-radio-juliusz-braun,7170400266369153a ##

Na początku października ub.r. Trójka zyskała nową ramówkę i bardziej muzyczny profil, wcześniej ze stacją odeszło lub zostało zwolnionych kilkanaście osób po tym, jak w sierpniu Kuba Strzyczkowski został odwołany ze stanowiska dyrektora.

Nowym szefem rozgłośni został Michał Narkiewicz-Jodko, a jego zastępcami Marek Wiernik i Piotr Kordaszewski. Ten ostatni stracił stanowisko w grudniu.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada szefowej "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada szefowej "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"