Bohaterami „O tym się nie mówi” są m.in. osoby z zespołem Downa, drag queens, osoby otyłe czy pary żyjące w związkach homoseksualnych. W każdym odcinku bohaterowie odpowiedzą na trudne, intymne pytania dotyczące sfery seksualności czy różnorodnych społecznych tabu. Podzielą się z widzami swoimi doświadczeniami i wiedzą. W pierwszym odcinku z pytaniami zmierzą się osoby zmagające się z otyłością.
- TTV realizuje strategię odczarowywania stereotypów. Po dobrze przyjętej serii „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami" na zakończenie sezonu przygotowaliśmy propozycję, która w nieco lżejszej formie pokaże, że inności nie trzeba się wcale bać - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Emisja premierowych odcinków w TTV od 6 listopada w środy i czwartki o godz. 20.05.
Według danych Nielsen Audience Measurement we wrześniu br. średnia widownia minutowa TTV wynosiła 136 116 osób, a udział stacji w rynku oglądalności - 2,25 proc. (po wzroście o 9,76 proc. w skali roku).











