Tylko 107 tys. użytkowników Nokia Comes With Music

Już ponad rok minął od uruchomienia przez Nokię usługi Comes WithMusic, w ramach której firma sprzedaje telefony w pakiecie znielimitowanym dostępem do milionów piosenek. wygląda jednak na to,że nie zdobyła ona zbyt dużej popularności.

km
km
Udostępnij artykuł:

Z danych, jakie Nokia przesłała do wytwórni nagraniowych idystrybutorów, a które ujawnione zostały przez blog Music Ally,wynika, że w lipcu tego roku fińska firma miała tylko 107.227użytkowników Comes With Music na dziewięciu światowych rynkach.

Największą grupę użytkowników usługa miała wówczas w WielkiejBrytanii (32.728), gdzie wystartowała ona w październiku ubiegłegoroku.

Następne pod względem liczby użytkowników serwisu kraje toAustralia (23.003, start usługi - marzec), Singapur (19.318 -luty), Brazylia (10.809 - kwiecień), Meksyk (16.344 - maj), Niemcy(2.673 - maj), Szwecja (1.101 - kwiecień), Włochy (691 - kwiecień)i Szwajcaria (560 - czerwiec).

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Trudno bez Euro, mundialu i Stanowskiego. Kanał Sportowy pierwszy raz pod kreską

Trudno bez Euro, mundialu i Stanowskiego. Kanał Sportowy pierwszy raz pod kreską

Znana aktorka w obsadzie "Zatoki szpiegów"

Znana aktorka w obsadzie "Zatoki szpiegów"

Koniec Izby Wydawców Prasy. Organizacja zmieniła nazwę

Koniec Izby Wydawców Prasy. Organizacja zmieniła nazwę

Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego