VH1 European z polskimi reklamami, co z VH1 Polska?

Od listopada br. paneuropejski kanał muzyczny VH1 European emitować będzie polskie reklamy, sprzedawana przez Atmedia. Nadawca podtrzymuje też plany ponownego uruchomienia polskiej wersji VH1.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

- Już od dłuższego czasu rozważaliśmy podobną opcję i od listopada 2011 chcemy ją zaoferować naszym partnerom. Wierzymy, iż VH1 European to stacja o dużym potencjale i że okaże się ona atrakcyjna dla naszych klientów, podobnie jak inne kanały w naszej ofercie - mówi nam Karina Łudź, specjalistka ds. PR w  Viacom International Media Networks.

VH 1 European to jedyny kanał nadający tę samą ramówkę w całej Europie. - W czasie, kiedy na polskim rynku emitowane będą reklamy w pozostałych krajach pojawią się inne treści, np. autopromocyjne - dodaje Łudź.

Atmedia sprzedaje czas reklamowy w VH1 European w ramach pakietów gwarantowanej widowni (Atmax, Atyour choice) oraz w ofercie Atsingle i cennikowej. Od listopada br. kanał będzie objęty monitoringiem Nielsen Audience Measurement. Stacja jest 59. kanałem w ofercie Atmedia.   VH1 European dociera ok. 30 mln gospodarstw domowych w 40 krajach. W Polsce kanał jest dostępny w ofercie m.in. Cyfrowego Polsatu, Cyfry+, platformy N oraz sieci kablowych Vectra i Inea.

Viacom nadal planuje powrót do rodzimej wersji VH 1 z polskimi teledyskami, o czym powiedziała po raz pierwszy w maju br. w wywiadzie dla Wirtualnemedia.pl Izabella Wiley, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Viacom International Media Networks na obszar Emerging Markets (przeczytaj ten wywiad). - Plany są, ale nie potrafimy obecnie podać żadnych bliższych szczegółow - ucina Łudź.

Stacja VH 1 Polska nadawała do końca stycznia br.., gdy została zastąpiona przez kanał Comedy Central Family (więcej na ten temat). Powodem likwidacji VH 1 Polska była słaba oglądalność stacji.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Właściciel TVN nie nadążył za spadkami w telewizji? Paramount chce inwestować w newsy

Właściciel TVN nie nadążył za spadkami w telewizji? Paramount chce inwestować w newsy

Dziennikarz TVP Info wylicza polityków PiS. Tylu nie chciało przyjść do programu

Dziennikarz TVP Info wylicza polityków PiS. Tylu nie chciało przyjść do programu

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą całego mundialu

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą całego mundialu